Projekt snov

Projekt snov https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488617/bmid_projekt-snov-vfg-488617.jpg 4 311 311

Príbeh o troch bratoch, vnukoch zakladateľa zábavného parku Dreamland. Keď starý otec zomrie, každému z vnukov zanechá podiel v miliardovej spoločnosti... za istých podmienok, ktoré musia splniť. Rowan musí pred radou firmy predstaviť plán, vďaka ktorému sa park zrenovuje a potom sa chce vo svojom živote pohnúť ďalej. Neráta s tým, že stretne Zahru, ktorá je jeho presným opakom. Keď sa dostane do jeho tímu vďaka tomu, že v opitosti omylom pošle návrh, v ktorom kritizuje najdrahšiu atrakciu, akú park má, roztočí tým kolotoč, ktorý zmení jej, aj Rowanov život. Naučí ho, že peniaze nie sú všetko?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Pandora

The Fine Print , 2021

kalinkacz
16.12.2023 4 z 5

Láska mezi řádky byla prostě boží!
Ze zahraničí jsem věděla, že je kniha, resp. celá série, nesmírně populární až doslova virální.
Pro mě je Lauren Asher objev letošního roku asi jako Lucy Score! Knihy obou těchto autorek mě bavily stejně moc!
Láska mezi řádky má parádní hlavní hrdiny, miluju to prostředí zábavného parku a postupně budovanou chemii...
Celá kniha stojí na dialozích a díky tomu se čte prakticky sama.
Za mě parádní new adult romantiky a po dočtení mě napadá pouze jediné - "Kde je sakra druhý díl?!"
Pokud to není jasné, tak DOPORUČUJU!

MilackovaN
16.12.2023 5 z 5

Pěkná knížka s nevšedním prostředím zábavného parku. Zahru i Rowana jsem si oblíbila a velmi se těším na příběhy zbývajících bratrů.

havrmoni
15.12.2023 5 z 5

Je to sladké, krásně romantické a mě to prostě bavilo. Co se mi líbilo byla sestra Ani.

tittanie
14.12.2023

Půjdu proti proudu komentářů.
Osud dá dohromady dva pošramocené chudáky, oni se během knihy několikrát rozejdou, ale všem je jasné, že skončí spolu. Kniha byla moc dlouhá a nutila jsem se ji číst. Jednání postav mi přišlo pitomé. Další knihy číst nebudu, i když se mi prvotní myšlenka líbila.

Kudík
30.11.2023 4 z 5

Rowan G. Kane jako nejmladší z bratrů miliardářů z Dreamlandu, který neměl moc šťastné dětství, i když se jeho děda a nejstarší bratr snažili. Již nyní se těším na dopisy a příběhy Declana a Cala, a současně doufám i ve zjištění obsahu psaní pro jejich otce Setha. Zahra byla v podstatě naprostý opak Rowana, veselá, přímá, přátelská. Možná nalomená, ale nezlomená. Čekala jsem, co se skrývá za brožemi, hlavně té se středníkem, protože to mohlo znamenat ještě něco horšího. Líbil se mi vztah s její sestrou Ani a následně mezi Ani a jejím mentorem.
Z jedné strany to bylo trošku klišoidní, ale inovace byla minimálně v prostředí zábavního parku, popisu a zážitků z atrakcí a fungování týmu tvůrců. Příjemné čtení zalité sluncem na vrcholku horské dráhy s trochou křiku ze strašidelného domu. 4,5*

Wabinka
28.11.2023 5 z 5

Opravdu povedená pohádková romantika odehrávající se v pohádkovém prostředí.Moc mě bavily rozhovory mezi Rovanem a Zahrou. Těším se na další díl.

Hatshepsut
26.11.2023 4 z 5

Příjemná romantická oddechovka, žádný extra originální námět, ale bylo to čtivé. Na jedno odpoledne se ztratíte ve světě Dreamlandu s pozitivní a laskavou Zahrou a tvrdohlavým byznysmenem Rowanem. Jsem zvědavá na příběh Declana, nejstaršího z bratrů.

Poklepává perem o papír. „Tahle smlouva vyžaduje mou plnou pozornost. Nebudu nic podepisovat, dokud ji nebudu mít přečtenou včetně poznámek pod čarou.“
„Na poznámky pod čarou v takhle obyčejné smlouvě nenarazíte.“
Nezdá se, že by se tím cítila uražena, což mě rozčílí ještě víc. Co je ta ženská zač a proč se nedokáže srovnat do latě jako všichni ostatní? Chová se, jako by srala třpytky a k snídani jedla duhu. Nevím, v jakém pohádkovém lese vyrostla, ale nikdo nemůže být takový optimista.

Ešína
25.11.2023 5 z 5

Tohle byl krásný pohádkový příběh pro dospělé se šťastným koncem. Kniha se četla skoro sama a moc se mi líbila. Těším se na další díly.

Bryel
24.11.2023 4 z 5

"Jestli pobyt v blízkosti někoho, kdo září jako slunce, vypadá takhle, jsem ochotný se spálit. Bez váhání."

Milá romantická disneyovka pro dospělé. Příběh je to čtivý, zábavný, bez větších překvapení.
Veselá optimistka Zahra a citově vyprahlý cynik Rowan.
Příjemná oddechovka zalitá sluncem.

Jaklová.katka
19.11.2023 4 z 5

Příběh hezký ubíhal.
Hlavní hrdinka je velmi sympatická a její pohled na život skvělý.

Sančez
15.11.2023 5 z 5

Tak tohle byla ňu ňu romantikuš pohádka. Bylo to klišoidní ANO, bylo to předvídatelné ANO, bylo to chvilkama naivní ANO, ale hlavně to bylo naprosto BOŽÍÍÍ. Už se těším na další díl. A ten konec za mne byl úplně nejvíc.

Lucie.285
12.11.2023 5 z 5

Příjemný romantických příběh ve zcela originálním prostředí. Chemie mezi hlavními hrdiny byla neskutečná. Rowan i Zahra jsou oba sympatičtí. Čtení jsem si moc užila a těším se na další bratry. Já už mám přečteno v angličtině, ale i tak si jejich příběhy přečtu ráda znovu, protože to stojí za to.

monika0181
04.11.2023 5 z 5

Pohádkový lehce erotický příběh na pozadí zábavného parku Dreamland. Je to taková romantická pohádka lehce okořeněná erotikou mezi Rowanem a Zahrou. Podle zadní strany knihy jsem čekala větší drama a nevraživost mezi hlavními hrdiny, ale i to mi přišlo takové něžné. Je to milá oddechová kniha, kterou si rádi přečtete u kakaa pod dekou a zapáleného krbu. Je psána čtivě, lehce, vtipně, přitažlivost mezi Rowanem a Zahrou byla hmatatelná. Zápletka je také neobvyklá, tak to jistě pomáhá čtení, než když se téma opakuje jako bylo v jiných knihách. Po přečtení silně emočních knih jsem potřebovala nějakou lehkou oddechovku. Tak to kniha splnila naprosto spolehlivě. Jistě se dostane do fronty knih, kde si čtení zopakuji. Moc se těším na další díly, tato kniha mi opravdu udělala radost.

Komaeda
19.09.2023 2 z 5

Nenadchlo ničím novým

Radka1727
27.08.2023 4 z 5

Originální prostředí zábavního parku, svižný děj, romantika jak má být ...
Už se těším na příběh Declana a Iris.

Lexie321
02.05.2023 5 z 5

Toto bola absolútna dokonalosť. Milovala som každú sekundu čítania tejto knihy. Bolo to úplne úžasné a napísané s takou starostlivosťou a oddanosťou, že to bolo cítiť z každej stránky. Rowan a Zahra boli úžasní hlavní hrdinovia a nemôžem sa dočkať, až si prečítam zvyšok série. Jednoznačne odporúčam!

hana1039
01.05.2023 4 z 5

Fajn knížka na relaxaci... zajímavý děj, který se odehrává v zábavním parku, což se málo setkávám u autorů a proto jsem byla zvědavá :-) Tři bratři, každý dostane dopis po smrti dědečka zakladatele parku , tři úkoly, které musí každý z nich splnit,aby se stali,, součástí,, tohoto parku...jako v pohádce :-))

alzbeta2843
28.03.2023 3 z 5

Prepáčte, ale mňa táto kniha nejako neuchvátila. Možno zato môže nejaká erupcia na slnku, alebo zvláštna konštalácia hviezd, ale po tom čo som čítala už množstvo podobných kníh, tak táto ma nejako nevedela uchvátiť. Za mňa priemerná kniha i tak veľmi dobrá, to nie že nie je, ale čakala som nejaký epický príbeh, ktorý ma prinúti začítať sa tak, že pojdem čas mi bude ukradnutý, ale bohužiaľ toto sa neudialo. Nejako mi chýbala iskra medzi hrdinami. Asi viac by ma bavilo ak by bola kniha rozprávaná len z pohľadu Zahry, kedy by sme nevedeli, čo sa odohráva v Rowanovej hlave. Myslím, že ostatné knihy zo série si, ale prečítam, nakoľko ma zaujíma viac príbeh Declana a Iris :)

0197
11.02.2023 5 z 5

Jak to, že kniha ještě nevyšla česky? Mně slovenština nevadí, ale myslím si, že český překlad by rozhodně neuškodil. Zvláště, když se jedná o naprostý skvost.

Musím hned vypíchnou prostředí zábavního parku. Originální, neokoukané, kouzelné a pohádkové. Pak tři bratři a tři na míru šité podmínky v závěti jejich dědečka k získání miliardových podílů. Boží. Děda to dobře vymyslel a autorka taky :-).

Jako první přišel na řadu nejmladší Rowan. Neuvěřitelně sobecký, nerudný, mrzutý a nepříjemný chlap. Byl tu i jeho pohled a my mohli pochopit, co se v něm odehrává a co ho ovlivnilo, že se takto chová. Jeho vývoj byl působivý a postupný. To se teda autorce povedlo. Jeho otec mě tak s*al. Není se čemu divit, že byl Rowan takový.

Zahra byla optimistická, laskavá, veselá, plná energie a nápadů. Hotové sluníčko, snílek a romantička. Oblíbila jsem si ji ihned, stejně jako její odznáčky a význam, proč je nosí. I ona zažila v minulosti něco nepěkného, ale poprala se s tím o poznání jinak.

Dva naprosté protiklady a spolupracovníci v práci, kteří se na začátku zrovna nemusí. Vzájemná přitažlivost je patrná od prvních stran a čtení jsem si maximálně užila. Erotiky tu moc není, ale když už se objevila tak to stálo za to :-).

Pár stránek mi trvalo se začíst, ale pak se to rozjelo. Nejvíce jsem se bavila u toho, jak Zahra zkoušela co Rowan vydrží a kdy vybouchne :-). Jedině když byl s ní tak se usmíval. Nejdříve nepatrně ale pak čím dál více. Snad brzy vyjde druhý díl, kde bude dohodnuté manželství. Mám dojem, že mezi Declanem a Iris to bude hustý, a že si to nejstarší bratr se svoji vyvolenou taky užije :-).

moma08
14.01.2023 4 z 5

Tohle bylo fajn čtení, které jsem si užila.
U knihy jsem se pobavila, občas jsem byla smutná a nakonec, jak už to bývá u romantických knih, tak i potěšená šťastným koncem.
Jsem zvědavá na nejstaršího bratra, druhý díl si určitě přečtu.