Migréno, díky!

Migréno, díky! https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434664/migreno-dikyK0vzFQ-PIR-.jpg 4 5 2

Dnešní doba na nás klade vysoké nároky. Stále máme pocit, že musíme něčeho dosáhnout, vydělávat velké množství peněz, něčím být… Býváme unavení, vyčerpaní a objevují se nám zdravotní potíže. Přemýšleli jste už ale nad tím, že právě vaše nastavení, myšlenky a způsob řeči ovlivňují to, jak se celkově cítíte? V knize „Migréno, díky!“ s vámi sdílím svůj osobní příběh a poučení, ke kterým jsem na své cestě dospěla. V knize najdete konkrétní tipy a cvičení, které vám pomohou posunout váš život na novou úroveň. Na úroveň, kde se budete cítit spokojení a zdraví. V této knize vám prozradím: -jak změnit svou energii -jak pracovat se svými pocity -jak probíhá sezení u kinezioložky -jak najít souvislosti mezi vaší historií a aktuálním stavem Také se s vámi podělím o příběhy svých klientů a ukáži vám, že v životě máte volbu. Vše si do něj přitahujete sami a vy sami si volíte, jestli budete štíhlí, bohatí, úspěšní anebo přesně naopak.... celý text

Přidat komentář

kristyna.havlov
19.01.2023 1 z 5

Tuto knihu jsem měla založeno dlouho v seznamu. Ale na to, aby paní autorka z toho dělala knížku,..jako pardon, ale na to stačil nějaký blog, ve kterém bude psát svůj život účetní na mateřské. Opravdu po dlouhé době knížka, která za to nestála.
Nejlepší kapitola byla poslední.

Lenka_S
25.02.2020 5 z 5

V úvodu musím říct, že moc (vlastně skoro vůbec) nečtu tenhle typ knih. Mám tím na mysli knihy k osobnostnímu rozvoji. Vlastně ani nedokážu říct proč jsem po ní sahla, možná to byl šestý smysl :-), o kterém kniha pojednává. V úvodním příběhu jsem viděla tak trochu samu sebe. Také jsem účetní na volné noze, a i když svou práci miluji, poslední dobou mě to ubíjí. Zkusím se držet rad, které nám autorka předkládá - změnit svůj přístup a brát vše pozitivně. Třeba zase začnu ráda chodit do kanceláře.