Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak

Lidé stále hledají zázračnou pilulku na různé problémy. Nemusíte už hledat. Skutečnost je daleko prostší. Problémy si tvoříme sami, ano, my sami osobně, i když to většinou netušíme. V této knize se dozvíte, jak to na tomto světě chodí, podle jakých zákonitostí vytváříme všechno to příjemné i nepříjemné v našem životě, v našem osobním vesmíru. A pak si probereme, jak to nepříjemné už vytvořené odstranit a následně pak prožívat už jen to příjemné. A to všechno logicky, průhledně, přímočaře, věcně, s jasnými a neokecatelnými výsledky. Tato kniha neříká, jak se máte chovat. Tato kniha věcně vysvětluje, jak v sobě najít konkrétní negace a jak je navždy odstranit. Víte, co to znamená, když vám černá kočka přejde přes cestu? Že to zvíře někam jde :)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225096/metoda-rus-aneb-ja-to-mam-jinak-CeJ-225096.jpg 4.330
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:

JointlieKat94
08.06.2018

Zdá se to jako povedená, lehká práce. Kniha je tvořena vtipy, obrázky, rychlým cvičením.. které ale, po několika stránkách, už tak rychlé a lehké není. Knihu mi propůjčil kolega z práce, vše vypadalo lehce.. prvně jsem přečetla a vrátila. Pak jsem objednala, a to i pár kousků do rodiny. :)

pohodaman
27.03.2018

Jeví se to tak dokonale, až to svádí k tomu být skeptický a nedůvěřivý. Naštěstí jsem do toho šel a naprosto si to užívám!

Blanchidlo
17.01.2018

Skvělá kniha proložená vtipy a malůvkami, čte se snadno.

Alma5
19.04.2017

Knihu rozhodně stojí za to přečíst, i když by se člověk o samotnou metodu nezajímal. Jsou tam jednoduše a přesvědčivě popsány a vysvětleny zákonitosti, proč člověk nežije šťastně,a co dělat pro zlepšení (v tomto případě samozřejmě použít metodu). Je ovšem otázka, jestli se popsanou metodou dají všechny příčiny potíží popsanou metodou a) najít a b) vyřešit, obzvlášť tak rychle jak je slibováno. Metoda je popsána dosti detailně na to, aby člověk mohl vyzkoušet v praxi. (Sama jsem zkoušela, ale moc mi to nejde).

Káča Máča
16.05.2016

Výborná a inspirativní kniha. Doslova návod na to, jak žít ideálně šťastný život :). Doporučuji k přečetní každému, kdo se sebou chce něco dělat...

qlenkaq
14.05.2016

Metodě RUŠ věřím, sama mám vyzkoušeno.

lesumir
01.05.2016

Karel Nejedlý je jedna z největších osobností v rámci osobního rozvoje nejen v ČR. Jeho metoda je přesně taková, jak se tvrdí, naprosto skvělá. A on sám je velmi zajímavá a vtipný člověk.

JuVo
04.09.2015

Právě ji čtu a chystám se metodu vyzkoušet :) Karel je úžasný člověk a to, co se mu v životě podařilo je krásným a "neokecatelným" důkazem toho, že RUŠka je metoda opravdu účinná, žádné bláboly bez výsledků. Díky Karle :-)

LenysekC
27.10.2014

Hodnotím knihu, ne metodu, protože tu jsem ještě nevyzkoušela. Napsáno je to velmi jednoduše - možná místy až moc, zní to jako pohádka, ale lidi, kteří se topí v problémech, povětšinou na pohádky nemají sílu věřit, takže je to možná spíš odradí. Ale to záleží na úhlu pohledu, někdo po tom určitě sáhne právě proto, že zázraky na počkání, nemožné do dvou minut, je velmi lákavá záležitost :) A koneckonců, zkusit to může každý, nic jiného, než že se to nepovede, se nestane, a když se to povede, tak nirvána - to není špatná bilance :)