Měsíční deník

Měsíční deník https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309822/bmid_mesicni-denik-QD9-309822.jpg 4 57 28

Humorná sci-fi je koncipována jako autentický deník, zachráněný součinem absurdních okolností, ve kterých hraje svou nezastupitelnou úlohu obyčejný rohlík. Celé dílo sestává z vyprávění bývalého žoldáka Marcela Šebesty, toho času námezdního dělníka vykonávajícího tvrdou práci na Měsíci.

Dobrodružné Humor Vesmír
Vydáno: , CPress

Měsíční deník , 2016

patejlíček
31.01.2017 5 z 5

Fuj, fuj, fůůůůj, samá obscénnost. Hrůza, i když mám pocit, že větším nebezpečím jsou individua, která žijí v přesvědčení, že jejich pokrytecké hemzy spasí amorální svět. U nás se této diagnóse říká "pravítko v prdeli." Bože, já napsal "prdel", na pranýř se mnou. Spaste mou duši, kudlanky a kudlaňáci.

Lyzarka79
10.01.2017 1 z 5

Nechce se mi to ani moc komentovat, horší knihu jsem nečetla :( Doprolítla jsem to jen kvůli čtenářské výzvě. Nevím proč se vydává kniha, která je na každé straně sprostá. Lituju, že jsem jí koupila. To se mi ještě nikdy nestalo. Někde jsem četla, že je to hodně vtipné, a proto jsem si ji koupila... ha ha :D

patejlíček
05.01.2017 5 z 5

No, pan Sekvoj, pardon, pan Dřevina.... a jéje, dost prostoduchých nevtipů, minimálně předběhl celé Kosmo a pana Baldýnského, za což si zasluhuje minimálně pět klobouků dolů, navíc mě druh jeho humoru neskutečně baví. Zkrátka a dobře, pro mě je to (neříkám že překvapení, neb znám Pošuky) veselá sájfáj, která je osobitá a pokud se má člověk knihou pobavit a ne zabít, pak je to správná volba.

mot33
05.11.2016 3 z 5

Tohle už bylopsáno s tímto že to bude něco mezi červeným trpaslíkem ,futuramou,ale s českým hrdinou.A musím říct že mě to překvapilo,když to vemu z pohledu mého tak určitě něco nad 50 procent.

Holister
22.10.2016 5 z 5

Když se mi tahle knížka dostala do ruky, byl jsem nejdřív trochu skeptický. Čech ve vesmíru? Soudruh Remek mi docela stačil! Ale už od začátku jsem pochopil. Ano, je to jedna velká nadsázka a můžu říct, že jsem se bavil až do konce. Hlavní hrdina mi trochu připomínal Ashe (Armáda temnot), taky takový frajírek, který není žádný Einstein, ale umí se ohánět s bouchačkou. Navíc z něj padaj hlášky tak hustý že by se daly krájet. Za mě parádní jednohubka, která navíc skládá poklonu románům od Verna a Wellse.

Liberius
17.10.2016 2 z 5

Ze začátku svižné a zajímavé, ke konci nudné a příšerně zapletené až nesmyslné. Sem tam jsem se docela zasmál. Žádná sláva to sice nebyla, ale ani to nejhorší, co jsem kdy četl.

pomero
22.09.2016

Tato kniha je jako jízda na tobogánu. Mlátí to s vámi sem a tam, v zádech vám sviští vítr, občas kvičíte nadšením, občas máte chuť blinkat. Nicméně když přistanete, do hlavy se vám urputně vkrade myšlenka: „Ještě!!!“

Kdo má rád absurdní situace, sci-fi jako poctu klasice a nikdy si neví rady s přebytečnými rohlíky, je zde na správné adrese: Některé fórky a přirovnání jsou prostě boží. Kniha není pro každého, ale pro jiné je o to víc.

Mě to bavilo a občas donutilo smát se nahlas, což se mi nestává zase tak často.

Ládja
11.09.2016 odpad!

Haha, hihi, hoho, nějak moc vtipné mi to nepřišlo...vlastně vůbec, spíše trapná snaha o vtip, který ne a ne se povést. Ještě, že to bylo tak krátký. Úprava: Odpad!!!

Michal Březina
česká, 1977