Mehlo, Šika, Kňuba a Motora

Mehlo, Šika, Kňuba a Motora https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515934/bmid_mehlo-sika-knuba-a-motora-XIk-515934.jpg 4 10 2

Mehlo, Šika, Kňuba a Motora mají zvláštní potíž. Jsou to totiž úplně dokonalí a bezchybní sourozenci: nikdy nic nepokazí ani nerozbijí, zaručeně si neublíží a vždycky pozdraví a přiskočí na pomoc. Jsou to ty nejšikovnější a nejuspořádanější děti. Kdo to má vydržet? Budou muset do učení k poťouchlému Zbedovi Japnému, který má k dokonalosti daleko. Dokáže na sobě čtveřice z Nenic najít aspoň malou chybičku? A jak dopadne narozeninová oslava paní Japné, kterou mají sourozenci na starost? Příběh pro děti od 4 let o tom, že být dokonalý je otrava. Nešikovnost dá někdy pořádnou práci!... celý text

Rovi
24.09.2023 5 z 5

Pro mě to byla velká zábava! Knížku jsem si moc užila, protože je od začátku do konce vtipná. Je taky hodně originální a ten popis oslavy paní Japné, to jsem se smála nahlas, a to jsem starší čtenář. Příběh je jednoduchý tak akorát, aby si člověk užil všechny srandovní okamžiky.

Varjohukka
17.07.2023 3 z 5

Tak nějak se s dcerou (6) nedokážeme rozhodnout, jestli se nám kniha líbila nebo ne. Mě zaujala hra s jazykem, ale dcera často nechápala, proč jsou některá slova v takovém tvaru, v jakém je použila autorka, protože ty slova nezná ani v tom správném, základním tvaru. Naopak se jí zase více líbil příběh, který moc neoslovil mě.

pro děti od 8 let

Olga Stehlíková