Medvídek Lup a jeho kamarádi

Medvídek Lup a jeho kamarádi https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51470/medvidek-lup-a-jeho-kamaradi-51470.jpg 4 15 5

Medvídka Lupa a jeho kamarády z lesa znají dobře všechny děti, které čtou časopis Sluníčko. Autoři kresleného miniseriálu rozšířili jednotlivé příběhy o zajímavé i poučné hádanky a hříčky, a vznikla tak hrací knížka, která je vhodná jak pro předškoláky, tak pro děti, které již chodí do školy a mohou si příběhy i zadání úkolů přečíst samy. ... celý text

konformita
20.01.2022 4 z 5

Moc pěkná knížka s krátkými komiksovými příběhy prokládaná zábavnými úkoly pro děti. Užili jsme si ji, líbila se.

AlenaBul
14.12.2018 5 z 5

Dcera tuto krásnou knížku s nevinnými komiksy velmi ráda čte, což je vzácnost! Děkujeme

martinstefko
22.02.2017 4 z 5

Jedná se o knihu, která dovede děti bavit, která přichází s hezkými postavami a najde si své čtenáře. V souborném vydání pak oceníte, jak na sebe některé příběhy navazují. Navíc se děj odehrává v různých ročních obdobích, čemuž jsou také příběhy přizpůsobeny. Hned ten úvodní zimní je zábavný a hezky vás uvede do Lupova světa. Charaktery postav se pak hezky rozvíjejí, jen ten Lup zůstává takovou neměnnou proměnnou, kdy jeho charakter je asi nejméně propracovaný. Jednoduše takový medvídek, který je vždy tam, kde má být, a vždy udělá to, co by udělat měl. I to je na něm ale sympatické. Kdo by nechtěl takového kamaráda? Více: http://www.comics-blog.cz/2017/02/1378-medvidek-lup-jeho-kamaradi-75.html

Kapis
17.05.2016 4 z 5

Koupeno pro malou k 4. narozeninám. Vypadá to moc pěkně a jako abonentka Sluníčka to určitě ocení:) Mezi příběhy, které jsou řazeny podle ročních období jsou i různé úkoly a děti si knihu moc užijí. Velmi povedené!

Samira
13.04.2014 5 z 5

Velmi povedená knížka pro malé milovníky komixových vyprávění. Celá knížka je ještě doplněna o hádanky a pár úkolů, kterých je tam tak akorát. Knížka mapuje pomocí příběhů čtyř kamarádů celý rok v přírodě. Doporučuji, dcera ji zbožňuje.

pro děti od 6 let

Autoři knihy