Medvídek Lup a jeho kamarádi

Medvídka Lupa a jeho kamarády z lesa znají dobře všechny děti, které čtou časopis Sluníčko. Autoři kresleného miniseriálu rozšířili jednotlivé příběhy o zajímavé i poučné hádanky a hříčky, a vznikla tak hrací knížka, která je vhodná jak pro předškoláky, tak pro děti, které již chodí do školy a mohou si příběhy i zadání úkolů přečíst samy. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51470/medvidek-lup-a-jeho-kamaradi-51470.jpg 4.59
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Mladá fronta

AlenaBul
14. prosince

Dcera tuto krásnou knížku s nevinnými komiksy velmi ráda čte, což je vzácnost! Děkujeme

martinstefko
22.02.2017

Jedná se o knihu, která dovede děti bavit, která přichází s hezkými postavami a najde si své čtenáře. V souborném vydání pak oceníte, jak na sebe některé příběhy navazují. Navíc se děj odehrává v různých ročních obdobích, čemuž jsou také příběhy přizpůsobeny. Hned ten úvodní zimní je zábavný a hezky vás uvede do Lupova světa. Charaktery postav se pak hezky rozvíjejí, jen ten Lup zůstává takovou neměnnou proměnnou, kdy jeho charakter je asi nejméně propracovaný. Jednoduše takový medvídek, který je vždy tam, kde má být, a vždy udělá to, co by udělat měl. I to je na něm ale sympatické. Kdo by nechtěl takového kamaráda? Více: http://www.comics-blog.cz/2017/02/1378-medvidek-lup-jeho-kamaradi-75.html

Kapis
17.05.2016

Koupeno pro malou k 4. narozeninám. Vypadá to moc pěkně a jako abonentka Sluníčka to určitě ocení:) Mezi příběhy, které jsou řazeny podle ročních období jsou i různé úkoly a děti si knihu moc užijí. Velmi povedené!

Samira
13.04.2014

Velmi povedená knížka pro malé milovníky komixových vyprávění. Celá knížka je ještě doplněna o hádanky a pár úkolů, kterých je tam tak akorát. Knížka mapuje pomocí příběhů čtyř kamarádů celý rok v přírodě. Doporučuji, dcera ji zbožňuje.