Medailon osudu

Medailon osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46650/medailon-osudu-46650.jpg 3 20 8

Krásná mladá Rosaria žije se svou matkou v potulné skupině obchodníků a kejklířů. Živí se jako prodavačka oliv, současně se ale velmi zajímá o lékařství. Je zasnoubená s Raffaelem, polykačem mečů, k němuž však cítí spíše sourozeneckou lásku. V noci totiž sní o muži, jehož tvář jí připadá velmi povědomá. Při jedné ze svých cest muže svých snů skutečně potká a vášnivě se do něj zamiluje. Jejich cesty se však brzy rozejdou, aby se oba opět sešli za okolností, které jejich lásce rozhodně přát nebudou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Medaillon des Schicksals , 2003

Zirvith
28.02.2019 3 z 5

Ze začátku docela nudná a nezáživná kniha, která začne být zajímavou asi tak od poloviny. Ke konci už tak dojemné, že jsem několik posledních kapitol musela přečíst najednou :) Ale kdyby se pravda řekla zavčasu, tak to nemuselo dojít tak daleko :)

havrmoni
09.11.2016 2 z 5

Červená knihovna se všìm všudy. Telenovela hadr. Vyměněné děti, láska,nedorozumění,intriky, skoro upálení. Nakonec tak sladký konec,že i ten hnusný hrabě najednou byl hodný. Tohle byla třetí kniha od této autorky a do té poslední mám strach se začíst.

VladkaBU
24.06.2013 5 z 5

Krásné čtení, krásný příběh, úplně mě to dostalo to jejich doby, moc hezké

lacinovajanulka
05.05.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila řekněme "po slepu". Líbil se mi název, nevěděla jsem o čem je. Hrozně mě překvapila! Vtáhla mě do děje a můžu říct, že jsem si u ní výborně odpočla a vypla! Spisovatelka přenádherně popsala okolí i dobu s takovým citem, že nejen, že jsem ráda, že jsem si ji koupila, ale ještě se k ní určitě ráda vrátím.

Janamarie
21.02.2013 4 z 5

Kniha zaujala, romantická i napínavá. Super oddechová kniha, hlavní hrdinka, prostředí, vztahy...

Rou
05.02.2013 4 z 5

Romantická, oddychová, dobře v ní dopadnou všichni, co mají aspoň kousek srdce v těle. Četla se mi dobře, byla rychle přečtená.

Alibero
09.06.2012 3 z 5

Je to hezká knížka. Ikdyž trochu moc romantická, skoro všechno hlavní hrdince vychází, ovšem když nepočítám smrt její matky.

snehule
11.04.2012 4 z 5

Příběh sice není moc originální, ale za přečtení knížka stojí. Nejvíc se mi líbila atmosféra a prostředí, jak ho autorka vykreslila. Je to příjemné a oddychové čtení.