Láska v nebezpečí

Láska v nebezpečí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46170/laska-v-nebezpeci-46170.jpg 3 16 3

Helen, krásná dcera lorda Waterhouse, přímo hoří láskou a už se nemůže dočkat svatebního dne, kdy svůj život spojí s Robinem Bloomfieldem. Ví, že jí zajistí život odpovídající jejímu společenskému postavení, že i jako manžel bude pozorný a vášnivý a jejich vzájemné city budou kvést. Budoucí štěstí však záhy zkalí cosi hrozného: Helenin bratr je nalezen mrtvý a Robin je obviněn z úkladné vraždy. Před pomstou rodiny lorda Waterhouse musí uprchnout, a tak se v nebezpečí ocitá Helenino srdce, láska i věno...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Herz in Gefahr , 2001

lenkaabooks
08.07.2022 2 z 5

No, tak jsem tedy sáhla po velmi lehkém čtení, které se mi mnoho let válelo v mé vlastní knihovně a jen zabíralo místo. Přečetla, protočila oči v sloup a věnuji do knihobudky. Co napsat - historická lechtivá romance, kdy se milují, pak nenávidí a zase milují. Prsa se dmou, úd v kalhotách povstal, tak rychle svatba ať je čest zachráněna :-)

havrmoni
09.11.2016 2 z 5

Tentokrát bez hvězdiček. Dalšì sladká pohádka od této autorky a jelikož jsem četla hned po Medailonu,přišli mi některé věci stejné. Musím přiznat,že i to byl důvod mého,;rychločtení" :)

VladkaBU
24.06.2013 5 z 5

Mně se příběh líbil, byť je to červená knihovna, příjemné odpočinkové čtení

romance historické romance

Laura Thorne
německá
2010  69%Medailon osudu
2006  66%V bouři vášně
2007  71%Rozhodnutí srdce
2010  68%Láska v nebezpečí

Kniha Láska v nebezpečí je v