Zpovědnice

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedenácté čarodějovo pravidlo: od počátku dějin ještě nenapsané ani nevyřčené. Není v moci lidí, kteří dosud zůstali neporobeni a na něž se pomalu snáší temnota, zastavit nástup nového, krutého světa. Richarda trápí vědomí, že tomu nedokáže zabránit. Navíc se musí vyrovnat se skutečností, že se nesmí svěřit jediné osobě, kterou miluje… protože by ji navždy ztratil. Prožijte další dobrodružství s Richardem a Kahlan, poznejte nejpozoruhodnější a nezapomenutelný příběh, jaký kdy byl napsán – s čarodějovým pravidlem všech pravidel, od počátku dějin ještě nenapsaným ani nevyřčeným…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/253681/zpovednice-253681.jpg 4.646
Série

Meč pravdy 11.

Žánr
Romány, Fantasy
Vydáno, Classic
Orig. název

Confessor, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Zpovědnice

Přidat komentář
Thornidlo
20.03.2018

Kratky konec. Neustale opakovani toho, co se stalo jiz drive nebo neustale vysvetlovani neceho, co uz bylo vysvetleno 100x (!) jinde - napr. co je a neni cisarsky rad a dalsi. Vlivem toho, by slo knizku zkratit snad o tretinu..

Lady Dracula
23.04.2017

Really? Jakože fakt? Bez žádného "sorry jako" prostě konec a tečka? To, na co jsme všichni čekali na smilování bylo nakonec enormně krátké a divné. Vlastně to bylo puf a vše je zalité sluncem. Až na nějaké drobnosti samozřejmě.
Tak jsem fakt zvědavá, o čem budou další díly... :-P

lampernaqui
27.03.2017

Tak to jsem nečekal. Po několik knihách, které hlavní dějovou linku oddalovaly a já už se vážně bál, že to autor neukočíruje a že se nepohne kupředu, se stal zázrak a nastalo (Spoiler) velké finále, kde by se mělo vše zakončit. Jak jsem se závěrem spokojen? Naštěstí jsem nečekal žádné grande finale, předpokládal jsem, že souboj s Jagangem bude krátký a rychlý - což jsem se nespletl.