Ideálny pár

Ideálny pár https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390686/bmid_idealny-par-mWN-390686.jpg 4 7 3

Matchmaker Duncan Sisters série

< 3. díl

Constance, Chastity a Prudence – to sú sestry Duncanové, hlavné hrdinky očarujúcej trilógie z eduardovského Anglicka. Tieto tri temperamentné, slobodomyseľné mladé dámy skrývajú pred londýnskou smotánkou jedno škandalózne tajomstvo... Sestry Duncanové vydávajú nezávislé noviny The Mayfair Lady, v ktorých presadzujú práva žien a zároveň vedú tajnú zoznamovaciu službu pre londýnsku smotánku. Jedným z ich klientov sa stane aj doktor Farrell a Chastity, ktorá je ako posledná zo sestier ešte slobodná, mu ochotne začne hľadať vhodnú partnerku. Príťažlivý lekár má však nečakanú požiadavku: potrebuje bohatú manželku s vyšším spoločenským postavením. Chastity je jeho postojom pobúrená, no platiaceho zákazníka neodmietne. Postupne vyjde najavo, že motivácia doktora Farrella je celkom iná: chce liečiť chudobných z najnižších vrstiev a na to potrebuje peniaze. Na ich získanie je ochotný obetovať i svoju slobodu...... celý text

Pro ženy Erotika Historie
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Wedding Game , 2004

knihomolka_eli
28.09.2021 4 z 5

Sestry Duncanové dostanú list od doktora Farrella,ktorý napísal do ich zoznamky. Chastity sa podujme prvého stretnutia s týmto klientom a však požiadavky doktora Farrella na svoju budúcu ženu ju úplne vyvedú z miery a nahnevajú.
Chastity sa s doktorom Farrellom postupne zoznamujú viac a viac. Nie vždy je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá a platilo to aj v tomto prípade. Otázne je, či doktora ich tip na partnerku zaujme. Doktor Farrell mi bol veľmi sympatický, na Laure a jej zariaďovaní jeho ordinácie som sa z chuti zasmiala, živo som si to vedela predstaviť. Chastity so sestrami chcú nájsť partnerku aj svojmu otcovi, ktorí po zisteniach o svojom priateľovi a svojej finančnej situácii psychicky upadá. Sestry Duncanové ma bavili od prvej časti po poslednú a ich manželia tiež. Sériu týchto kníh radím medzi príjemné oddychové čítanie.

erculka
18.01.2020 5 z 5

Mám všetky tri časti. Sestry sú skvelé a obetavé.

erculka
12.02.2019 5 z 5

Skvelé knihy. Kúpila som si všetky tri časti. Odporúčam.

Kniha Ideálny pár je v