Klamstvá, ktoré hovoríme

Žena obvinená z piatich vrážd je mŕtva. Právnika Martina Bennera, ktorý sa o jej prípad zaujímal, vtiahli proti vôli do pátrania po jej zmiznutom štvorročnom synovi Miovi. Kým sa chlapec nenájde, nenechá ho bezohľadná mafiánska organizácia na pokoji. Martin zúfalo sleduje každú jednu stopu, no tých je žalostne málo. Čo sa vlastne stalo v posledný deň v Miovej škôlke? Chlapcovo zmiznutie však nie je Martinov jediný problém. Musí zistiť, kto sa snaží dostať ho do väzenia za vraždu, ktorú nespáchal. S každým pribúdajúcim dňom je paranoidnejší. Kto ho môže sledovať zblízka a pritom sám zostať neviditeľný? Honba za pravdou postaví Martina pred nepríjemnú dilemu. Dokáže zachrániť Mia a aj samého seba? Alebo musí obetovať ešte viac, aby sa dočkal vytúženého pokoja? Klamstvá, ktoré hovoríme je pokračovaním románu Pochované klamstvá....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408628/klamstva-ktore-hovorime-u6r-408628.jpg 4.3154

Martin Benner (2.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Ikar (SK)

Mios Blues (2015)

Kniha Klamstvá, ktoré hovoríme

pungoš

Důstojné pokračování prvního, autorka velmi dobře napsala druhý díl i celý příběh

martousek

Za mě zklamání, neskutečně přeplácaný příběh, ještě s přelety Evropa - Amerika? Podplacení policisté a zbylí jsou neschopní pitomci. Víc nesmyslů už přidat opravdu nešlo.

janastok

Knihu jsem zhltla během dvou dní, parádní jízda. Ale víc se mi líbil první díl, zde je to již hodně překombinované. Identitu padoucha jsem podle několika náznaků uhodla, divím se, že hlavní hrdina ne. A ten motiv, proč se vše dělo, mi přijde dost chabý a musím se ptát "kvůli čemu vlastně?"

Vesina

WOW !! Ještě lepší než Lotosové blues.....

Kerberos

Druhý díl se mi zdál ještě lepší než první.Konec mě překvapil ,to jsem nečekala,možná už to bylo trochu překombinované.

orinka3

Pokračování Lotosového blues. Martin čím dál tím víc zabředává do potíží. Je to o to horší, že má na starosti neteř, která je spolu s ním v ohrožení také. A nejen ona. I spolupracovnice a přítelkyně Lucy, se kterou má Martin složitý citový vztah. Přibývá obětí. Dokonce se stává podezřelým on sám a má co dělat, aby vyvázl z podezření. Navíc ho začíná dohánět jeho největší životní chyba, stará 20 let. Všechno dění ovlivňuje tajemný Lucifer stojící v pozadí každého kriminálního činu. V policejních složkách jak ve Švédsku, tak v USA není všechno v pořádku. Martin pátrá i tam - v Texasu - a dovídá se překvapivé věci. Došla jsem na konec četby, nutila se k trpělivosti a nepodívat se na konec knihy. To se mi vyplatilo, protože konec je opravdu zajímavý a pro mě nečekaný. Jak se mi předešlé dvě knihy spisovatelky moc nepozdávaly, tato série mě vyloženě nadchla. Perfektní, chytré, napínavé a velice čtivé.

bigben
12.09.2018

Oblíbený hlavní hrdina navazuje na děj z prvního dílu. Spokojenost

111moni
29.08.2018

Tak ještě, že je toto pokračování a člověk se dozví, na čem vlastně je. Výborně napsáno, napětí graduje, tajemství vyplouvají na povrch a že jich je, nikdo není ušetřen. Skvěle napsáno, čte se opravdu samo a nedoporučuji začínat , pokud nemáte dostatek času