Najvyššie utajenie

Najvyššie utajenie https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94178/najvyssie-utajenie-94178.jpg 3 22 9

Marten Fane série

1. díl

Marten Fane pracoval na spravodajskom oddelení sanfranciskej polície a získal si renomé ako neobyčajne diskrétny a schopný súkromný detektív. Psychoanalytička Vera Listová ho požiadala o pomoc. Zistila, že dve jej klientky zo spoločensky vplyvných kr uhov majú mimomanželský pomer s tým istým mužom, ktorý našiel spôsob, ako sa dostať k jej dobre zabezpečeným klinickým záznamom. Muž predstiera neuveriteľnú vnímavosť, číta ich najintímnejšie myšlienky. V skutočnosti mu však ide o niečo úplne iné, oveľa nebezpečnejšie. Marten so svojím tímom sa podujmú to zistiť... Napínavý príbeh odohrávajúci sa počas piatich dní v sugestívne opísanej atmosfére San Francisca poodhalí aj šokujúce pozadie súkromného podnikania v oblasti spravodajstva, v Spojen ých štátoch veľmi prosperujúceho najmä po tragických udalostiach jedenásteho septembra... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Pacific Heights , 2011

Radimka
15.08.2023 4 z 5

Mně to teda nepřišlo vůbec blbý, asi jsem jednoduchá. Prostředí špionáže, který jsem i já pochopila. Bavilo mě to a dobře se mi to četlo.

jprst
19.05.2020 2 z 5

Tak tohle se autorovi výrazně nepovedlo, zajímavý námět se mu povedlo proměnit v béčkový příběh, který za čas ztracený jeho čtením rozhodně nestál.

Dela111
02.07.2018 3 z 5

Kniha měla slušný potenciál, téma zajímavé a mohl z ní být skvělý thriller, ale bohužel z toho byl slabší špionážní román a na to nás anotace neupozornila, takže čtenář dostane něco jiného, než co čeká.

konicekbily
15.01.2018 2 z 5

Mám velice rozporuplné pocity, souhlasím s předešlými většinovými názory - nemusíte se se čtením obtěžovat.

šipek
08.01.2014 2 z 5

Tak přečteno,ale moc mě tato krimi kniha nenadchla. Nějak nezáživné,ale dočetl jsem.

Shortyna
13.05.2013 2 z 5

Zaujímavý námet. Ochrana osobných údajov a ich zneužitie dnes patrí k dôležitým otázkam. Bohužiaľ, príbeh nemal výraznejší spád. Očakávala som hlbšie ponorenie sa do problematiky, do ťažkostí, ktoré môžu tieto citlivé informácie spôsobiť... Namiesto pochybnej motivácie a rozuzlenia.

evasamankova
19.03.2013 3 z 5

Vcelku čtivá kniha s netradiční zápletkou. Přesto mi však úplně nesedl autorův styl. Podstatné posáže autor odbyl dvěma větami, aby se vzápětí dva odstavce věnoval popisu domu, osoby ... Knize chyběl nějaký moment překvapení, autor to vše jen tak odvyprávěl. Finální zápletka a konec ... no nic moc.

finka
08.03.2013 3 z 5

Dočteno do konce, což značí, že kniha není úplně špatná. Asi jsme rozmazlení zajímavějším, pořád jsem čekala, kdy mě autor překvapí. Nestalo se. Celé to vyznělo jako popis událostí. Hlášení?

soukroma
29.11.2012 3 z 5

Takové neslané nemastné: celkem slibný děj se odprostředka nějak rozmělňuje, z psychothrilleru se stává nejasná hra představitele tajných služeb, hlavní osoby jsou značně afektované (nebo spíš popis jejich chování, často se zbytečně opakující či zcela odbočující bez nějakého objasněného důvodu) a jejich pohnutky nepříliš věrohodné, či dokonce do samého konce děje nejasné...

psychoterapie San Francisco

David Lindsey