Mars Red 2

Mars Red 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508606/bmid_mars-red-2-Zpx-508606.jpg 4 55 7

Mars Red série

V tokijské čtvrti červených luceren dojde k sérii strašlivých vražd. Noviny se incidenty téměř nezabývají, zato upíří vojáci ze Speciální jednotky č. 16 věří, že pachatelem je upír. Suwa je tichý, zdrženlivý člen týmu. Když se však spřátelí s mladou dívkou pracující v nevěstinci, pátrání po vrahovi se stane osobním. Vypátrá monstrum dříve, než znovu udeří?... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Gate

Mars Red 2

drakamena
11.09.2023 4 z 5

Druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Možná proto, že už jsem znala hrdiny příběhu a tady jsem se o nich dozvěděla víc. Nejvíce se mi líbily scénky zaměřené na postavy a jejich vztahy, hlavně na ty uvnitř jednotky nula. Navíc mi připadá zajímavé toto pojetí upírů, jsou to skutečná monstra.

Atlantis
11.07.2023 5 z 5

Tohle snad byla úplně jiná manga než jednička, ne? Druhý Mars Red je skvělý. Konečně jsme si vysvětlili svět kolem, postavy už nejsou jak recyklovaný toaleťák, nechybí humor, citlivé sekce... Ok, tohle se povedlo.

Arkagas
07.06.2023 4 z 5

Divadelní hra převedena do podoby mangy a posléze i anime seriálu? Why not. Mars red je poctivá a přesto zajímavá upířina v podání našich asijských kolegů a nedá se jí absolutně nic vytknout. Oceňuju zmínku o Stokerovi a Dráculovi, zajímavé postavy, svižný děj a  to, že i když nejsem čtenář mangy, neměla jsem absolutně žádný problém se orientovat jak v ději, tak postavách. Mars Red je tak věc, která mě absolutně a velmi mile překvapila a kterou jsem si užila na max.
Moje hodnocení: 8/10

kopeceli
18.05.2023 3 z 5

Ano, je to čtivé, zajímavé, napínavé... Ale krapet se přitom bojím. Nedoporučuju slabým náturám na noc.

knizninadsenec
28.04.2023 5 z 5

Skvělé pokračování, trochu posun v případu. Příběh je zajímavý a čte se dobře. Rozhodně mě zaujal. Jednotka se snaží najít upíra/y, kteří vraždí v jedné části a také hledají jednoho z upírů.
Krom poutavého děje, jsou v knize nádherné ilustrace, které jej skvěle doplňují.

Laf
09.04.2023 5 z 5

I druhý díl mi přišel velmi dobrý. Navíc se tady víc dozvídáme o jednotlivých postavách, což je rozhodně fajn k utváření celkového obrazu v ději. Super počtení :)

r0st4
14.03.2023 3 z 5

Za mě vlastně asi takovej docela průměr. Typický syndrom prostředního dílu. Víc se představují jednotlivé postavy, svět a jeho zákonnitosti a děj samotný díky tomu plyne jen velmi pomalu; jestli vůbec. Pořád je to ale vlastně hodně fajn (vážně si musím dohledat to anime, protože některé scény musí v pohybu vypadat luxusně), ale...

2023  84%Mars Red 1
2023  87%Mars Red 3