Bohyně: Tajné životy Marilyn Monroe

od:

Bohyně: Tajné životy Marilyn Monroe

Zkušený britský novinář Anthony Summers předkládá ve své knize BOHYNĚ: Marilyn Monroe velice zasvěcený a seriózní pohled do jejího života, od neradostného dětství v péči cizích pěstounů, přes ztroskotaná manželství s významnými muži tehdejší doby a její přelétavé lásky a jedno utajené manželství až k tragickému závěru, kdy milostný poměr s prezidentem Johnem Kennedym a jeho bratrem, ministrem spravedlnosti Robertem Kennedym, končí tajemnou sebevraždou. Byla to sebevražda? Zkazky o poměru Marilyn s prezidentem Kennedym nebo jeho bratrem Robertem nebo oběma se začaly šířit ihned po její smrti. Poslední výzkumy nyní potvrzují, že tyhle příběhy se zakládají na pravdě. Anthony Summers odhaluje spiknutí mafie a jejích spolupracovníků – mezi nimi je i Frank Sinatra – využít Marilyn ve válce proti Kennedyům a nashromáždil dostatečný počet hodnověrných podkladů, protokoly vyšetřovatelů i lékařů, vzpomínky přímých a současných svědků, které dovolují odvodit určité uvážené závěry. Autor přichází i na další nesrovnalosti v průběhu pitvy Marilyn Monroe a upozorňuje na ztrátu důležitých dokumentů. Popisuje také horlivost místních úřadů v Los Angeles a vyšetřovatelů místní policie při prosazování teorie sebevraždy, aby nebylo ohroženo politické a společenské postavení bratří Kennedyů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15863/bohyne-marilyn-monroe-15863.jpg 4.527
Série:

Marilyn Monroe (2.)

Originální název:

Goddess : The Secret Lives of Marilyn Monroe (1999)

Žánr:
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
1972Sixo
19.03.2016

Komplexný životopis MM so všetkým, čo bolo do roku 1985 oficiálne podložené. Mladosť, manželstvá, filmovačky i excesy. Na takú filmovú MEGASTAR veľmi málo fotografií.

Mishka_a7
15.09.2012

Marilyn Monroe zbožňuji a tato kniha je opravdu skvělá, protože se o této úžasné ženě dozvíte opravdu mnoho. Jak z jejího soukromí, profesního života a hlavně z její duše.