Kto je Mara Dyerová?

Kto je Mara Dyerová? https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335517/bmid_kto-je-mara-dyerova-ITp-335517.jpeg 4 208 208

Mara Dyerová série

< 2. díl

Mara Dyerová vie, že sa nezbláznila. Dokáže zabíjať svojou mysľou a Noah zasa tou svojou liečiť. Mara vie aj to, že Jude nie je len halucinácia. Nedarí sa jej však presvedčiť rodičov a lekárov, že nepotrebuje psychiatra ani hospitalizáciu. Jediný, kto jej naozaj verí, je Noah. Mara má však oňho strach, je preňho nebezpečná – pri ich prvom bozku ho totiž takmer zabila. Spoločne však pátrajú po tom, ako Jude prežil zrútenie inštitútu na Rhode Islande a prečo vie o Mariných schopnostiach viac než ona sama...... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The Evolution of Mara Dyer , 2012

IDALAND
28.04.2014 4 z 5

Tohle je prostě můj šálek čaje:-) a dvojka mi připadala ještě lepší než jednička!! Neví někdo, kdy můžeme čekat třetí díl?

Lenka.Vílka
20.04.2014 4 z 5

Mezistupinek k bombastickemu zakonceni? Ja tomu teda verim! Protoze nekdo se tady chysta hodne zlobit a jsem rada, ze se za to uz Mara konecne nestydi. Neco mi rika, ze kdyz se tahle holka poradne nasere budou litat baraky a vsichni budou fandit, aby rozvalcovala ten nejvetsi.

pink_ivy
10.04.2014 4 z 5

“Everyone is a little crazy. The only difference between us and them is that they hide it better.” Druhý díl se mi zdál o něco slabší než ten první, přesto tam bylo víc akce a mě to brzo vtáhlo do děje a nutilo mě to číst dál, abych zjistila co se to teda děje. Posledních několik kapitol jsem pak četla se zatajeným dechem a konec mě srazil na kolena. Sakra, proč ještě nevyšel další díl. 4*

schrajerka
03.02.2014 5 z 5

Krásný příběh ikdyž sem ze začátku byla zmatená a nechápala jsem to pak jsem se do toho tak začetla že sem nedokázala přestat už se těším na další a poslední díl doufám že příjde do knihkupectví co nejdřív :)

Sapphire
31.01.2014 5 z 5

Ještě lepší než jednička! Už se těším na trojku!!

ciniminisek
29.12.2013 4 z 5

Tento díl byl o poznání slabší, než ten první. Ale musím říct, že to prostě u druhých dílů bývá. Navíc u trilogií, když ten prostřední bývá jen takový přechodný a udržovací. V první půlce bylo o poznání méně akce a víc myšlenek samotné Mary. Druhá půlka už byla zajímavější. Děj byl lehce předvídatelný, ale na kvalitě mu to kupodivu neuškodilo, tak jako u jiných knih. Pár věcí člověk uhádl už v prvním díle, pár postupem času. Mary mám celkem v oblibě a Noaha jsem si také dost užila. Obálka je velmi krásná a proto dávám o hvězdičku navíc, než si samotný děj tohoto dílu zaslouží.