Manželská smlouva

Manželská smlouva https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155959/bmid_manzelska-smlouva-IoC-155959.jpg 4 1388 1388

Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky – a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Marriage Bargain , 2012

kacaaba
10.03.2014 5 z 5

Kniha mě úplně pohltila. Přišla jsem zničená z práce a potřebovala jsem zapomenout na tu hrůzu. Šáhla jsem po této knize a udělala jsem dobře. Přečetla jsem jí za jeden večer a dostala mě do klidné a příjemné nálady. Všem můžu jen doporučit. Dobře se četla, vůbec jsem se nenudila, pořád se něco dělo, mělo to spád bez zbytečné omáčky okolo s dobrým koncem, který každý občas potřebuje.

marsel
01.03.2014 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

kejty91
01.03.2014 5 z 5

Kniha mě bavila, takhle nějak bych si to představovala u sebe. Knihu vřele doporučuji.

lela25
28.02.2014 5 z 5

Kniha mě velice bavila.Krásně napsaná.Čte se sama.Až mě mrzelo,že nění delší.

Lennji
28.02.2014 4 z 5

Krásná, romantická kniha, co se čte jedním dechem..Napínavý, lehce erotický děj, příjemné mrazení..

mája1970
27.02.2014 5 z 5

Skvělá kniha četla jsem jí jedním dechem.

uarda
25.02.2014 5 z 5

Naprosto úžasná knížka bavila sem se od začátku až do konce naprosto úžasná, čtivá vřele doporučuji!!

Ashlee7
24.02.2014 4 z 5

Velmi čtivá knížka.. Jen je mi líto, že skončila tak moc rychle. Uvítala bych větší rozepsání a podrobnější popsání určitých situací. Uteklo mi to čtení prostě příliš rychle. :)

Markyy
20.02.2014 3 z 5

Dobře se četla, vcelku zajímavý příběh, ale nijak zvlášť mě nenatchla.

Dadula118
14.02.2014 3 z 5

předvídatelné,jednoduché,ale čtivé

Samira
08.02.2014 5 z 5

Skvělá kniha, s úžasnou a vtipnou ústřední dvojicí. Kniha má jen jednu vadu, moc mě mrzelo, že není delší. Doporučuji!

Terry11
03.02.2014 4 z 5

ale jo! Poté, co jsem zrovna málem spáchala sebevraždu přečtením knihy Naplivu na vaše hroby, jsem si ráda přečetla o tom, jak se lidi mohou hezky nenávidět, strašně milovat a mile ubližovat tak, že se nakonec vezmou, mají děti a vše spěje k naivnímu, bezstarostnému happyendu. Ještě že ty holky spisovatelský máme :-).

Tétéčko
27.01.2014 4 z 5

Asi nejvíc se mi líbily ty jejich naschvály a dialogy. Ale kde se sakra pořád berou ti bohatí chlapi, co si chtějí nabrnknout chudé holky? Já čekám, čekám, čekám...

Péťa11
27.01.2014 5 z 5

Ještě nikdy se mi nestalo abych přečetla knížku za 4 hodiny. Knížka se četla velmi dobře, místy jsem se i docela nasmála. Krásná oddechovka na večer. Doporučuji

katerinad
19.01.2014 1 z 5

opravdu jsem čekala víc, i když se jednalo o erotický román a bylo předem jasné o co hlavně půjde, přesto se nemohu zbavit dojmu, že kdyby nebyli ted erotické romány tak moderní, kniha by vůbec nevyšla

makověnka
17.01.2014 4 z 5

Příjemná oddechovka na vyčištění hlavy na jedno odpoledne

Es.
16.01.2014 5 z 5

Tahle knížka je ideální pro zkrácení volného času, takové oddechové čtení, které dokáže zaujmout :-)

renataab
10.01.2014 3 z 5

Od začátku do konce je to typická "červená knihovna", vzpomněla jsem si na babiččiny oblíbené knížky, je pravda, že u erotických scén by se babička červenala, Ráda jsem si ji přečetla, odpočinula si u ní a nyní se vrhnu na nějaké náročnější téma.

Katuska88
04.01.2014 4 z 5

Taková opravdu příjemná oddychovka. Dobře se četla a připadala mi hrozně krátká. Nic náročného v tom opravdu nehledejte, ale bylo to fajn.

Catie_
02.01.2014 4 z 5

Milá, příjemná oddychovka, která ničím neurazí a zároveň se tam zbytečně nepitve v emocích.

sex pro ženy

Jennifer Probst