Manolito a blbeček

Manolito a blbeček https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359944/bmid_manolito-a-blbecek-Kq8-359944.jpg 4 9 2

Manolito Brejloun série

Taky tvému mladšímu sourozenci všechno projde? Taky mu rodiče všechno koupí? Máš pocit, že ty to vždycky slízneš za oba a on se ti pak akorát směje? Ani nevíš, jak ti rozumím. Jmenuju se Manolito Brejloun a tahle knížka je přesně o tomhle. O tom, jaký to je mít mladšího bráchu. I když... někdy to není zas tak špatný... občas je s ním velká legrace. Vlastně ani nevím, co bych bez něj dělal. Byla by to asi pěkná nuda. Doufám, že se ti naše společná dobrodružství zalíbí a budeš se bavit stejně dobře jako my.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Omega

Yo y el Imbécil , 1999

Corso
08.04.2022 4 z 5

Zvlastne ze az 6. knihou sa autorka naucila clenit knihu na mensie kapitoly. Asi jej to bolo doporucene, lebo 60 stranove kapitoly ktore sa hocikedy zaoberali aj 2-3 pribehmi naraz asi nebolo naozaj to prave pre detskeho citatela. Stale je to ale zabavne, seria si dokaze udrzat rovnaku uroven akejsi detsky milej vypovede. V tejto knihe dokonca trosku smutne podtony spoluzitia so starkymi.

bubka
10.05.2018

tak nevím, první díl jsem dobře nehodnotila, vedle Mikuláše nebo Aleše a spol. mi přišel slabý, ale když už budu mít přečtené všechny, nějak jsem tomu přišla na chuť a hodnotím plnými body

Elvira Lindo
španělská, 1962
2014  76%Manolito Brejloun
2015  71%Chudák Manolito
2015  80%Frajer Manolito
2017  82%Manolito a blbeček
2016  90%Manolito vytahuje špinavý prádlo

Kniha Manolito a blbeček je v