Frajer Manolito

Frajer Manolito https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260853/bmid_frajer-manolito-FBK-260853.jpg 4 15 1

Manolito Brejloun série

Máte před sebou další díl encyklopedie o mém životě, ve které se hlavně dozvíte, že jsem stal opravdu slavný! Dokonce za mnou přijíždějí děti z jiných čtvrtí, aby se podívaly, jak si hraju s kamarády. Prostě když se podívám do zrcadla, tak si v klidu můžu říci: „Jsem frajer.“ Manolito je zase zpátky!

Corso
07.10.2021 4 z 5

Celkom dobra seria, nie uz asi pre starych ako som ja, ale bavil som sa. Totiz (reklama!!!) Dobrovsky mal akciu 1+5. Zaplat jednu a schmatni 6 knih. Parada. No a ja? Nie ze by som si zobral Simmonsa a Grishama, knizku o U2, ale bolo tam 6 tychto kniziek.
Musim povedat, ze asi v spanielskych krajoch je to popularna seria aspon ako Nicolas (maly Mikulas) vo francuzskych. Je to oddychovka ako ked napr chytite do ruk dalsi zosit nejakeho komiksu. Rychle citanie. Deti ho budu mat rady, je to vtipne, na tom detskom leveli. Stranky doplnene ilustraciami, just ako ten Mikulas.
Problem je, ze je 8 dielov, lenze myslim 2 diel je uz absolutne nezohnatelny. Bud vyjde dotlac alebo neviem... V antikoch to tiez velmi nemaju zatial. Takze 1. diel sa da zohnat,(ten tiez nemam), 2. diel legalne sotva, ostatnych 6 v poho. To je dneska zatvoriek, co??
PS: na druhy den som nakupoval zase a to uz som si nabalil dospelacke knihy. Encyklopediu o archeologii, toho Grishama, jedneho Simmonsa uz medzitym vypredali, takze mam Zimu a Leto mi chyba...

Elvira Lindo
španělská, 1962