Malá kniha života

Hovory s Bohem v kostce! V roce 1999 napsal Neale Donald Walsch tři knihy, z nichž se každá zaměřovala na jinou oblast života: na vztahy, holistický život a na hojnost a správný život. Nyní Walsch tyto knihy zrevidoval a spojil je do jednoho svazku. V této knížce autor předkládá zásady, jak uspořádat svůj osobní život a vztahy, jak přistupovat k hodnotě peněz a k penězům obecně, jaký je vztah mezi bohatstvím a štěstím a také se věnuje zásadám správného holistického života – jak žít radostně a v harmonii. Tato kniha představuje základní učení obsažené ve třech Walschových knihách Hovory s Bohem 1-3. Vřelá a inspirativní Walschova slova poskytnou naději a pomoc všem, kdo prožívají těžké období.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/319397/mala-kniha-zivota-l0Z-319397.jpg 32

Little Book of Life (2010)

Literatura světová, Citáty a přísloví, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Omega
Počet stran:192
Překlad:Štěpánka Straková
Autor obálky:Jiří Miňovský
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7390-387-9

Kniha Malá kniha života

OndřejMergl
14.09.2017

Popis knihy slibuje Hovory s Bohem v kostce. Hovory s Bohem jsou má oblíbená série a vzhledem k rozsahu mi přišlo smysluplné udělat nějaký výtah toho nejdůležitějšího.

To se bohužel ale nestalo v této knize, která je v zásadě pouhým přepisem několika Walschových přednášek/seminářů. Přestože osvícený Neale chrlí nabytá moudra, bez ironicky kousavého humoru Boha to prostě není ono.