Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog

Předpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla. Předpokládejme, že by nám Bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se přihodit i vám. Připravte se na rozhovor.

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/3778/hovory-s-bohem-iii-neobvykly-dialog-BAy-3778.jpg 4.476

Hovory s Bohem (3.)

Conversations with God: an uncommon dialogue (1998)

Literatura světová, Náboženství
Vydáno:, Pragma

Kniha Hovory s Bohem III. – Neobvyklý dialog

Chytuš
13.02.2018

Opakování je sice matka moudrosti, já osobně opakování často i vítám... Nicméně tady už toho bylo moc. Na to, že tahle kniha měla být absolutním vrcholem trilogie, je zde hodně málo nových informací a myšlenek. Dobrá zpráva je, že přece jen se nějaké najdou. Nicméně zkrácení by Rozhovorům III nejen neuškodilo, ale dokonce prospělo. I tak ale doporučuji k přečtení (procítění, promeditování... :-) a následnému vlastnímu dialogu.

managalante
04.12.2017

Tato kniha rozhodně obsahuje spoustu důležitých názorů a poselství, které vám pomůžou změnit určitým způsobem vaše myšlení a konaní, podle mne, tím nejsprávnějším směrem a to směrem přímo do světnice boží... do chrámu jednoty, pravdy a lásky... měl jsem z knihy opravdovou radost, avšak jak už předesílal jeden z komentářů níže, je potřeba s touto knihou zacházet velmi opatrně. Některé autorovy věty a slova se dají pochopit a uchopit nešťastně. :) Sám to na konci hezky napsal: ..."Některé myšlenky jsem určitě překroutil. Proto neberte všechno doslova. Nedělejte z toho víc než to je. Ale nedělejte z toho méně."... Tento celý trojdílný rozhovor každopádně doporučuji zakusit. :)

Sarri
30.12.2015

Dobré zakončení rozhovorů s Bohem =)

David008
10.05.2015

Byl jsem nadšen, když jsem 3. díl objevil a začal číst. Krásné, úžasné pravdy, ALE taky krásné lži. Člověk lehce přijme pravdy a s nimi i lži!!! Žádné Křesťanské nakladatelství tyto knihy nevydává...proč asi?? Učení o reinkarnaci, o neexistenci ďábla, o němž se v Bibli píše, učení o neexistenci očistce, o němž se v Bibli píše, učení o jiných mimozemských civilizacích...to všechno jsou lži. Velký pozor na tuto knihu, prosím konfrontujte si ji s Biblí, to mě zachránilo....díky Bohu za to.

monna
09.02.2015

Tento 3 díl mi přišel jako opakování dvou předchozích dílů a trochu mě to zklamalo..1 a 2 díl byl úžasný, ale tento 3 díl mi přišel nejslabší...prvni dva díly stačily, třetí díl prezentovaný jako vrcholný mě všek už tolik nenadchnul...

Malefisto
02.01.2015

Nevím jestli je N. Walsch tak dokonalý mystifikátor a znalec veškeré filosofie, duchovní praxe a metafyziky, který vytvořil tak dokonalý a ucelený systém otázek a odpovědí na základní existenciální otázky lidstva, nebo opravdu komunikuje s Nejvyšším. Ono je to v podstatě absolutně jedno. Každý z nás je částí Boha a tudíž sám Bohem. Proto nemá cenu se trápit, kde se hovory vzaly a kdo je napsal. Spíš je důležité začít měnit svůj život, hledat a pochopit tak tuto dokonalou a láskyplnou Jednotu všech a všeho. To je hlavní myšlenka celé této knihy, ke které se snažíme každý svou cestou dojít :)

Moares
11.04.2014

Opět naprosto ůžasné :-)

PatrikDi
15.09.2013

Po přečtení prvního dílu Hovory s Bohem jsem se s některými myšlenkami neuměl sžít a stále jsem měl pochybnosti o přečtené knize, která mne sice určitým způsobem do duševního obsahu naplnila, neprobudila ve mne niterněji smysl - o sobě přemýšlet. Nebyl jsem schopen srozumitelně ji analyzovat a interpretovat. I když sám autor ve spolupráci se svým spoluautorem (Bohem) rozevírají filozofii života a vůbec společnosti až ve třetím díle nám naplno otevírají oči co se tzv. skrývá za našimi skutky.
Myslím si, že člověk je velmi inteligentní osoba, která se snaží čím dal více zlepšovat sebe sama na poli vzdělání a pracovní činnosti. Pod tlakem různých politických směrů a filozifií se střetáváme a pohlcujeme se. Sami se hledáme a stále nenacházíme se. Bojujeme mezi sebou. Rozuzlení je totiž jen v nás samotných. Podléháme vidině nejsnažšímu a nejjednoduššímu způsobu co od nepaměti nás provází, moci síly a ovlivňování. Většina z nás totiž vidí tzv. před zrcadlem jen jednu osobu, která dělá jen co mi chceme a neorientuje se na druhé. Sami se ničíme.
Z několika myšlenek, které jsem zde kostrbatě vykreslil jsem si vzal jen jednu od Neala Donalda Walscha a to je, že co vykonáme není apriory jen pro nás samotné ale především i pro druhé. Ukazujeme se a dáváme druhým podněty a názory k zamyšlení. Život je jedinečný svou rozmanitostí a způsobem, co jako "svobodní a nezávislí" můžeme udělat. Pomoct nejen druhým ale i sami sobě nalézt víru v naší planetu, přírodu a dokázat, že jsme schopni si ji zasloužit.