Aréna

Příběh ze světa populární karetní hry Magic: The Gathering. Slavnost již nikdy nebude stejná. Neboť zatím co se mágové – bojovníci čtyř Velkých Řádů připravují na každoroční zápolení v Aréně, na slavnost přijíždí cizinec. Kdo je Garth – Jedno oko? A odkud má svá mocná kouzla? Co má společného s Pátým Řádem, již generaci zničeným? A proč se Velmistr Arény tolik bojí toho, co by mohl Garth udělat? Odpověď může způsobit pád čtyř Řádů – anebo Garthovu smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86330/arena-86330.jpg 4.349

Magic: The Gathering 1.

Literatura světová, Fantasy

Vydáno: , Classic And

Arena, 1994

Kniha Aréna

orson
01.04.2021

Knížku jsem si přečetl kvůli synovi, který holduje Magicu. Říkal jsem si, že by se mu mohla líbit a měl by aspoň co napsat do čtenářského deníku. Ač neznám Magic the Gathering, kniha se mi dost líbila - pěkná akce, od které byl problém se odtrhnout, i když několik logických výtek k ději bych měl. Ale co je důležité - syn ji pak přelouskal za dva dny!

Macheta
29.01.2021

Před více než dvaceti lety mě a mé vrstevníky bavily karty ze série MtG celé dlouhé dny. Až nyní jsem objevil čtyřdílnou sérii s opěvovaným dílem s jednoduchým názvem - Aréna. Z kraje mi příběh přišel celkem splácaný, ale s každou další kapitolou začalo dění kolem Garta a Slavnosti dávat větší a větší smysl. Velmi mi sedí styl psaní pana Forstchena, v několika momentech jsem cítil až podobnost s Frankem Herbertem. Epické finále by vtáhlo i čtenáře světem MtG neznalého. Doporučuji!

Luigi1
22.01.2021

Velice pěkně a poutavě napsané. Četl jsem jí několikrát a nikdy mě neomrzela a vždy jsem nacházel něco nového. Doporučuji

kokrokr
21.01.2021

Čtivý dobrodružný příběh, který patrně více zaujme mladší čtenáře. Já si ale od Forstchena více cením jeho ságy „Wing Commander”, které jsem dal 5 bodů a ságy „Ztracený regiment”, té jsem dal 4 body. Tuto knihu hodnotím jako dobrý průměr.

Cibulek
06.01.2020

Úžasné fantasy, četl jsem snad pětkrát a to určitě ještě číst budu.

protokol
23.07.2019

Skvelé genialne jednoduché a tak pútavé .
hrdina si delá prdel zo všetkých a ten jeho kámoš čo sa drží pravdy že jeden kúpel do roka je naozaj dosť a čo neni strážené je verejne ukradnutelné .
naozaj som sa skvelo bavil len akosi my tam prekážal ten mega zloduch v inich dimenzích no a obor od hnedích ktorí mal iq tikve ale hlavne že je silný .
JEDNA S KNÍH KDE JE NAOZAJ MÁGIA NIE AKO NIEKTORE KNIHY KTORÉ MAJÚ V NÁZVE MÁG, ČARODEJ a,t,d a v knihe žiadne kúzla alebo len jedno na celú knihu

VRELO ODPORÚČAM

Turlogh
20.02.2019

Absolutní pecka mezi knihami fantasy! Napětí, odvaha, kouzla, dobrodružství, láska, přátelství a pomsta! Garth je správný chlapík a válečník dle mého gusta! Všem správným fantastům vřele doporučuji! Škoda jen, že ostatní knihy v této sérii stojí vcelku za houby...(No jo už je mi to vlastně jasné, další tři knihy nepsal Forstchen, ale nějaký Emery. To je rozdíl asi jako Tolkienem a nějakým amatérem.) Howgh.

quinefer
27.01.2016

Ze serie Magic ma rozhodne nejoblibenejsi. Leta jsem ji shanela a konecne se mi zadarilo.
Je zajimave napsana a mela aspon tenkrat dost neokoukany dej. Rozhodne stoji za precteni.