Aréna

Příběh ze světa populární karetní hry Magic: The Gathering. Slavnost již nikdy nebude stejná. Neboť zatím co se mágové – bojovníci čtyř Velkých Řádů připravují na každoroční zápolení v Aréně, na slavnost přijíždí cizinec. Kdo je Garth – Jedno oko? A odkud má svá mocná kouzla? Co má společného s Pátým Řádem, již generaci zničeným? A proč se Velmistr Arény tolik bojí toho, co by mohl Garth udělat? Odpověď může způsobit pád čtyř Řádů – anebo Garthovu smrt....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/86_/86330/arena-86330.jpg 4.434

Magic: The Gathering 1.

Fantasy
Vydáno, Classic And

Arena, 1994

Kniha Aréna

Cibulek

Úžasné fantasy, četl jsem snad pětkrát a to určitě ještě číst budu.

protokol
23.07.2019

Skvelé genialne jednoduché a tak pútavé .
hrdina si delá prdel zo všetkých a ten jeho kámoš čo sa drží pravdy že jeden kúpel do roka je naozaj dosť a čo neni strážené je verejne ukradnutelné .
naozaj som sa skvelo bavil len akosi my tam prekážal ten mega zloduch v inich dimenzích no a obor od hnedích ktorí mal iq tikve ale hlavne že je silný .
JEDNA S KNÍH KDE JE NAOZAJ MÁGIA NIE AKO NIEKTORE KNIHY KTORÉ MAJÚ V NÁZVE MÁG, ČARODEJ a,t,d a v knihe žiadne kúzla alebo len jedno na celú knihu

VRELO ODPORÚČAM

Turlogh
20.02.2019

Absolutní pecka mezi knihami fantasy! Napětí, odvaha, kouzla, dobrodružství, láska, přátelství a pomsta! Garth je správný chlapík a válečník dle mého gusta! Všem správným fantastům vřele doporučuji! Škoda jen, že ostatní knihy v této sérii stojí vcelku za houby...(No jo už je mi to vlastně jasné, další tři knihy nepsal Forstchen, ale nějaký Emery. To je rozdíl asi jako Tolkienem a nějakým amatérem.) Howgh.

quinefer
27.01.2016

Ze serie Magic ma rozhodne nejoblibenejsi. Leta jsem ji shanela a konecne se mi zadarilo.
Je zajimave napsana a mela aspon tenkrat dost neokoukany dej. Rozhodne stoji za precteni.

piratmartin
11.02.2015

Četl sem to ještě jako mladistvý, vím, že sem u ní i brečel. Ale moc se mi líbilo jak se kouzlilo pomocí kamenů ve váčku u pasu. Souboje v aréně byly super.

SiuxBeast
17.04.2014

Poměrně slušná fantasy dobře odsejpá při čtení

vojtazz
30.03.2012

Na to, že se jedná o nějakou knižní serii od magicu, tak se mi to překvapivě líbilo. Jistě je to místy lehce brakoindní, ale pokud si chcete užít svižnou a nezávaznou fantasy zábavu, tak jen do toho.

William R. Forstchen
americká, 1950