Šeptající lesy

Hledá se pomocník: Čarodějův učeň. Musí být ochoten přemísťovat se v čase a prostoru... Racek si to s tou prací měl pořádně rozmyslet. Když však byla jeho vesnice zničena a on se měl postarat o svou nemocnou sestru, co mu zbývalo? Alespoň dostal dobře zaplaceno. Jenže tenhle čaroděj byl ještě horší než všichni, o kterých kdy slyšel. Uprostřed hospodských rvaček, magických bitev a starostí o sestru stačil sotva popadnout dech. A teď, když se jeho sestra začíná uzdravovat, má opravdu práce až nad hlavu... zdroj: www.legie.info...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/124469/septajici-lesy-124469.JPG 2.98

Magic: The Gathering 2.

Romány, Fantasy
Vydáno, Classic And

Whispering Woods, 1995

Kniha Šeptající lesy

protokol
26.07.2019odpad!

prví diel skvelí ale tento diel otrasná kravina bože ten autor sa asi náhodne zcvoknul keď dokázal stvoriť takúto hlúposť a ani dejovo to nesedelo podla deju by toto mal byť prví diel a nie druhí .

no za mňa sklamanie je to ako detská rozprávka s prvkami absurdity " cunami, robot, hubosaurus " pripadá mi to ako by mu došla fantázia

Muchyc
13.09.2015

Navzdory poněkud zvláštnímu obalu je kniha velice čtivá a nejenom hráčům Magic:The Gathering nabídne kvalitní fantasy čtení.

Prebudenie
Prebudenie