Láska & lítost

Madison a Logan jsou kamarádi od vysoké školy. Vždycky k sobě měli blízko, a v jednu chvíli dokonce zvítězí nad jejich přátelstvím vzájemná fyzická přitažlivost. Nenaplněný romantický vztah však ukončí sebevražda Madisoniny důvěrné kamarádky, Loganovy přítelkyně. Jejich životní osudy se rozejdou, ale po řadě let se znovu spojí. Obnovené přátelství přechází v milostný vztah, do něhož znovu zasáhnou stíny tragické minulosti. Logan a Madison nemohou být ani spolu, ale ani jeden bez druhého. Do křehké rovnováhy jejich dlouho potlačovaného, vášnivého vztahu zasahují jak osobní závazky, tak Madisonin pocit odpovědnosti za sebevraždu kamarádky – přesto vzájemná hluboká náklonnost nakonec vítězí. První příběh Madison a Logana....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/274204/laska-a-litost-q06-274204.jpg 3.480

Madison & Logan 1.

Vydáno, Baronet

Of Love & Regret

Kniha Láska & lítost

georginaa
14.09.2019

V tomto příběhu mi připadá že se plete láska s chtíčem. Moc toho neprožívají jen divoký sex, ale co se týče spolužití se mi zdá úplně o ničem. Chápu, že někdo dokáže být tak posedlý tím druhým, že přehlíží podstatu vztahu. No uvidíme jak se s tím v druhém díle poperou a zda překonají minulost a budou mít nějakou budoucnost.

Niky91
14.09.2019

Příběh se mi líbil, bylo to čtivé.

prcek19
15.07.2019

Po knize sem sáhla z důvodu, že sem předtím četla Osudovou náhodu od stejného autora..oproti předchozí knize mě tato moc nezaujala..chvílemi mě Madison neuvěřitelně štvala tím, že se nemohla rozhodnout, co udělat a nebo i tím, že byla neustále na někom závislá, nedokázala vydržet chvíli sama..

malazluta
18.06.2019

Styl, kterým je tato kniha napsaná, je čtivý. Problém je ovšem hlavní hrdinka, která si sympatie čtenáře získá jenom stěží. No, jednou tuto knihu přečíst stačilo.

VAnna
14.04.2019

Knížka mě celkem bavila, od cca 130 strany bylo pár nečekaných zvratů. Občas mě nebavily nálady Madison.

Leninkka
06.01.2019odpad!

Knihu jsem dočetla jen s velkým přemáháním a protože nemám ráda nedočtené knihy. Madison byla pro mě nesympatická, věčně nerozhodná a s chováním tak na 12 let. Logan měl teda můj velký obdiv, jelikož bych milou Madison velmi rychle poslala do patřičných mezí :)

Martinaa24
27.12.2018

Když jsem si četla na Databázi komentáře ke knize, moc se mi do čtení nechtělo, ale příběh byl nakonec velmi čtivý. Jen mě někdy vadila postava Madison, která byla věčně nerozhodná. Už se těším na druhý díl.

Maruš.D
03.05.2018

Kniha se mi líbila, ačkoliv postava Medison je někdy nepříjemná, příběh je čtivý. Do Logana jsem se zamilovala téměř okamžitě. Příběj končí tak, že se na něj dá velmi dobře navázat, což se ostatně i stalo. Mám jen malou hrstku knih, které jsem nikdy nedočetla a tato mezi ně nepatří a patřit nebude. ;-)

S. H. Kolee
americká