Láska & lítost

Madison a Logan jsou kamarádi od vysoké školy. Vždycky k sobě měli blízko, a v jednu chvíli dokonce zvítězí nad jejich přátelstvím vzájemná fyzická přitažlivost. Nenaplněný romantický vztah však ukončí sebevražda Madisoniny důvěrné kamarádky, Loganovy přítelkyně. Jejich životní osudy se rozejdou, ale po řadě let se znovu spojí. Obnovené přátelství přechází v milostný vztah, do něhož znovu zasáhnou stíny tragické minulosti. Logan a Madison nemohou být ani spolu, ale ani jeden bez druhého. Do křehké rovnováhy jejich dlouho potlačovaného, vášnivého vztahu zasahují jak osobní závazky, tak Madisonin pocit odpovědnosti za sebevraždu kamarádky – přesto vzájemná hluboká náklonnost nakonec vítězí. První příběh Madison a Logana....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274204/big_laska-a-litost-q06-274204.jpg 3.395

Madison & Logan 1.

Vydáno: , Baronet

Of Love & Regret

Kniha Láska & lítost

Laf
10.06.2021

Jako oddychovka super kniha. Líbila se mi. Jsem zvědavá, co přinese další díl :)

baty
23.11.2020

Kniha se mi líbila, pěkná oddychovka. Určitě si přečtu i druhý díl.

Ivet1990
12.09.2020

Abych byla upřímná, tak ani na potřetí jsem knihu nedokázala dočíst. Přišlo mi jako kdyby hlavní hrdinka se zasekla v minulosti a nechtěla se posunout v před.

Ála1968
22.08.2020

Příběh byl hodně čtivý a rychle utíkal.Madison byla protivná a nerozhodná,nevěděla co chce.Logan byl super.Ale četla jsem i horší a přečtu si i druhý díl.Jako oddychovka super.

georginaa
14.09.2019

V tomto příběhu mi připadá že se plete láska s chtíčem. Moc toho neprožívají jen divoký sex, ale co se týče spolužití se mi zdá úplně o ničem. Chápu, že někdo dokáže být tak posedlý tím druhým, že přehlíží podstatu vztahu. No uvidíme jak se s tím v druhém díle poperou a zda překonají minulost a budou mít nějakou budoucnost.

Niky91
14.09.2019

Příběh se mi líbil, bylo to čtivé.

prcek19
15.07.2019

Po knize sem sáhla z důvodu, že sem předtím četla Osudovou náhodu od stejného autora..oproti předchozí knize mě tato moc nezaujala..chvílemi mě Madison neuvěřitelně štvala tím, že se nemohla rozhodnout, co udělat a nebo i tím, že byla neustále na někom závislá, nedokázala vydržet chvíli sama..

malazluta
18.06.2019

Styl, kterým je tato kniha napsaná, je čtivý. Problém je ovšem hlavní hrdinka, která si sympatie čtenáře získá jenom stěží. No, jednou tuto knihu přečíst stačilo.