Neodbytný ctitel

Neodbytný ctitel https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137419/neodbytny-ctitel-RrI-137419.jpg 4 70 9

MacGregorovi série

< 5. díl >

Daniel si vždy šel svou vlastní cestou… dokud mu ji nezkřížila Anna a neukradla mu srdce! Ambiciózní a sebevědomý milionář Daniel MacGregor se ve svých obchodních transakcích nikdy nemýlí. Na své plány se spoléhá i ve chvíli, kdy se setkává se záhadnou Annou Whitfieldovou. To ale ještě netuší, jak mu tajemná dívka, která má před sebou vysněnou kariéru, dokáže zkomplikovat život.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

For Now, Forever , 1987

Petrush
Petrush
21.07.2022 1 z 5

Tak toto byla asi nejslabší knížka, kterou jsem od autorky četla. Ale dočetla jsem to.

Dádulka67
Dádulka67
16.12.2021 2 z 5

Za mne tedy takový slabší průměr...tato spisovatelka to umí lépe.

jitka7
jitka7
09.04.2019 3 z 5

Hezký doplněk této série. Četla bych až na konec, tím to do sebe víc zapadne.

raty
raty
04.09.2014 4 z 5

Klasická "harlekýnka" na jeden večer, krásně si u ní odpočinete. Jinak se přikláním k názoru, že je asi lepší ji číst na konec série.

lucmat
lucmat
20.02.2014 4 z 5

Kniha je sice označená v sérii jako první, ale spíš doporučuji přečíst až nakonec, jako takovou sladkou tečku. :-) Je to příběh o seznámení "zakladatelů rodu" Daniela a Anny, ovšem není to v přítomnosti, Anna na to vzpomíná, když je manžel po nehodě v nemocnici. Jejich děti už jsou tam dospělé s vlastními rodinami - zatímco další navazující knihy jsou příběhem, jak ty "děti" k těm rodinám vlastně přišli. Trochu mi i vadí, že je u každé knihy na začátku rodokmen MacGregorů, takže už vše o všech (kdo s kým) víte dopředu a není žádné překvapivé překvapení... :-) Dávám 4 hvězdičky - hezká kniha od oblíbené autorky.

inule
inule
20.04.2013 3 z 5

Trochu jsem byla zklamaná. Chybělo mi trochu více děje a napětí, kvůli čemuž jsem si tuto autorku moc oblíbila.

kika 13
kika 13
03.03.2013 3 z 5

Oddychové čtení na odpočinek.

modranka
modranka
29.01.2013 3 z 5

Tento príbeh veľmi ťažko zaradiť. Je to prvá či posledná časť? Podľa priloženého rodokmeňa uverejneného v knihe ide vlastne o základnú časť, ktorá je zároveň záverečnou časťou. Je to príbeh rodičov Alana, Caina a Sereny. Je písaný ako snívanie ťažko raneného Daniela - otca hrdinov nasledujúcich častí. Dozviete sa tu ako pokračovali osudy jeho detí a spomínajú sa tu vnúčatá, ale len okrajovo, preto je to zároveň záverečná časť.

Pingu
Pingu
06.12.2012 5 z 5

Pěkné, jako obě předcházející. Doporučuji jako oddychové čtení.