Neodbytný ctitel

Daniel si vždy šel svou vlastní cestou… dokud mu ji nezkřížila Anna a neukradla mu srdce! Ambiciózní a sebevědomý milionář Daniel MacGregor se ve svých obchodních transakcích nikdy nemýlí. Na své plány se spoléhá i ve chvíli, kdy se setkává se záhadnou Annou Whitfieldovou. To ale ještě netuší, jak mu tajemná dívka, která má před sebou vysněnou kariéru, dokáže zkomplikovat život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137419/neodbytny-ctitel-RrI-137419.jpg 3.865

MacGregorovi 5.

Vydáno, Harlequin

For Now, Forever, 1987

Kniha Neodbytný ctitel

jitka7
09.04.2019

Hezký doplněk této série. Četla bych až na konec, tím to do sebe víc zapadne.

raty
04.09.2014

Klasická "harlekýnka" na jeden večer, krásně si u ní odpočinete. Jinak se přikláním k názoru, že je asi lepší ji číst na konec série.

lucmat
20.02.2014

Kniha je sice označená v sérii jako první, ale spíš doporučuji přečíst až nakonec, jako takovou sladkou tečku. :-) Je to příběh o seznámení "zakladatelů rodu" Daniela a Anny, ovšem není to v přítomnosti, Anna na to vzpomíná, když je manžel po nehodě v nemocnici. Jejich děti už jsou tam dospělé s vlastními rodinami - zatímco další navazující knihy jsou příběhem, jak ty "děti" k těm rodinám vlastně přišli. Trochu mi i vadí, že je u každé knihy na začátku rodokmen MacGregorů, takže už vše o všech (kdo s kým) víte dopředu a není žádné překvapivé překvapení... :-) Dávám 4 hvězdičky - hezká kniha od oblíbené autorky.

inule
20.04.2013

Trochu jsem byla zklamaná. Chybělo mi trochu více děje a napětí, kvůli čemuž jsem si tuto autorku moc oblíbila.

kika 13
03.03.2013

Oddychové čtení na odpočinek.

modranka
29.01.2013

Tento príbeh veľmi ťažko zaradiť. Je to prvá či posledná časť? Podľa priloženého rodokmeňa uverejneného v knihe ide vlastne o základnú časť, ktorá je zároveň záverečnou časťou. Je to príbeh rodičov Alana, Caina a Sereny. Je písaný ako snívanie ťažko raneného Daniela - otca hrdinov nasledujúcich častí. Dozviete sa tu ako pokračovali osudy jeho detí a spomínajú sa tu vnúčatá, ale len okrajovo, preto je to zároveň záverečná časť.

Pingu
06.12.2012

Pěkné, jako obě předcházející. Doporučuji jako oddychové čtení.