Macanudo 7

Macanudo 7 nabízí další dobrodružství již dobře známých postav, jako jsou Jindřiška a její medvídek Madariaga, kocour Fellini, Oliver Oliva, Olga, skřítci, tučňáci či tajemný muž v černém, ale přináší i postavy nové – Křivej Chleba, trpělivého Čekatele nebo podmořského dobrodruha Alexandra Skafandra.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223396/macanudo-7-223396.jpg 4.416

Macanudo 7.

Literatura světová, Humor
Vydáno, Meander

Kniha Macanudo 7

Corso
28.07.2020

Krivy chleb, jeskynni koule, nepochopitelne konceptualy, ma zacinaju dost sr... Tiez obcas vata kedy uz niekedy nemas napady a strip odflaknes. Ono sa to neda asi donekonecna tahat. Zabavnost pomaly klesa.

Johannus
09.12.2019

Začíná to být repetetivní. De facto jediný strip nebyl vysloveně k popukání, což dříve neplatilo.

Tomas@S
20.09.2017

Dalsi dil Liniersova Macanuda mne opet potesil. Jedna se o tenkou knizku, jejiz obsah se da projit behem par snidani. Obsahuje pribehy klasickych postav jako jsou Oliva Oliver, tucnak, pan Zahada apod., ale uvede i novou postavu Krivy chleba, vcetne inspirace jejiho vzniku. Tesim se na dalsi dily.

martinstefko
15.10.2015

Liniers jednoduše dál dokazuje, že je autorem, který se snaží rozdávat nejen radost, ale i pochopení, naději, lásku, přátelství, a možná i trochu bezmoci, hlouposti, snílkovství a dalších pocitů, které ve vás vzplanou. Celá kniha pak funguje jako krásně emotivní kousek, který ve vás rozlije příjemné teplo a vy si opravdu můžete připadat šťastní a v klidu. Je to jako pohlazení po duši, které vás ještě nějakou dobu bude těšit a hřát. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/11/792-macanudo-7-95.html

Makrela Liška
05.06.2015

Vývoj, jaký prodělali Liniersovi stripy mi úplně nesedí. Větší míra angažovanosti a některé podivné postavy, možná i stále se opakující situace, mě vyloženě zklamaly. Co mě naopak pobavilo, jsou stripy s nepochopitelným konceptuálem, kde se autor nečekaně uvolnil a zas se dostal úplně jinam.

Kapis
13.05.2015

Další laskvé pohlazení po duši. Nejlepší novou postavou je rozhodně Alexandr Skafandr. A další příjemnou zprávou je, že se Meandr chystá vydat díly 8-10, tedy s 8-kou se to už i povedlo.