Fantóm operety

Kniha Fantóm operety

bertrand
25.11.2020

Opravdu jedna z nejlepších Fikerovek, ale úplně jiná než většina ostatních. Je zde podáno zákulisí vzniku operetního představení, samozřejmě plné zmatků, intrik a přehmatů a do toho zasahuje fantom Ludva Láce se svou mazničkou!

Kerberos
11.10.2020

Humorně napsaný román,který mi vyhovoval víc než filmové zpracování.

ddkk
24.04.2018

Výborná humoristická kniha, když jsem ji poprvé četla, smála jsem se nahlas ....

Wraith
25.07.2016

Mě se knížka dostala do ruky ve formě sešitu edice Česká četba z nakladatelství Růže České Budějovice. Bylo to číslo 27 a vyšlo v roce 1970. Měl jsem možnost shlédnout i seriál, který vznikl na motivy této hravé knížky. Musím přiznat , že obě dvě formy jsou výborné.

mulderka
31.01.2016

Řvala jsem smíchy :-D :-D možná nejlepší český humoristický román!! S chutí bych se přidala k SalomeH a šly bychom tu šíleně absurdní slátaninu shlédnout spolu!!

SalomeH
11.09.2014

Jediné, co mě mrzí, je, že jsem tu fantomem upravenou operetu nikdy neviděla kompletně nastudovanou :) Výborně jsem se při čtení bavila.

Francoa
08.01.2012

Jako dítě jsem knihu miloval,četl jsem jí mnohokrát a také hodně půjčoval.Někdy v dobách střední školy,jsem o ní přišel.Ludvík Láce mě hodně bavil.Měl jsem mnohem starší vydání.