Zbohom, nevinnosť

Zbohom, nevinnosť https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239107/bmid_losing-it-zbohom-nevinnost-Exg-239107.jpg 4 872 183

Losing It série

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc. Keď napokon dôjde na lámanie chleba, spanikári a utečie z vlastného bytu pred príťažlivým mužom pod absolútne priehľadnou zámienkou. Trapasom však zďaleka nie je koniec. Na druhý deň jej na úvodnej hodine semestra predstavia nového učiteľa a Bliss od údivu padne sánka. Pred ôsmimi hodinami ležal nahý v jej posteli! Bliss sa ide prepadnúť od hanby a to sa školský rok ešte len začal. Ako na potvoru naráža na príťažlivého učiteľa Garrica na každom rohu a trápnym situáciám niet konca-kraja. Hoci sa obaja zhodli na tom, že ich posteľové dobrodružstvo bol obrovský omyl, Garric po pôvabnej študentke neustále poškuľuje. Alebo si to Bliss len namýšľa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Losing It , 2012

Maus
05.02.2017 5 z 5

Tato kniha je prostě úžasná. Nechybí v ní romantika a čtivost. Nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Jen mě mrzí, že ji nemám doma, četla jsem ji jen z čtečky. Ale určitě až na to přijde čas pořídím si ji i domů, ale teď je moc velký seznam toho co chci koupit. Už teď mám objednané 4 knížky.

novakovaterka22
28.01.2017 5 z 5

Tak jsem knihu dneska ráno dočetla. Rozhodně n ní udělám recenzi. Překvapilo mě, že tak mladá autorka dokázala napsat tak krásný a zábavný romantický příběh. Jsem ráda, že knížku mám doma. Bliss jsem si jako hl. hrdinku naprosto zamilovala. Jak se dostávala do trapných situací to bylo prostě něco u čeho jsem se hrozně nasmála. :D Kniha je hrozně čtivá a já jí přelouskala za 3 dny. Potřebuju pokračování. :)

HankaHail
22.01.2017 5 z 5

Skvělá knížka, při jejímž čtení stránky doslova mizí pod prsty. Od teď začnu v barech hledat a mluvit s muži, kteří čtou Shakespeara popřípadě nějakou jinou knížku =D.

venacava
13.12.2016 2 z 5

Přečetla jsem za 1 večer a splnila úkol oddechovky.

michaela8804
04.12.2016 5 z 5

Velmi záživný a dynamický i vtipný příběh, přečetla jsem jedním dechem a nemohla jsem se odtrhnout.

Eevina
24.11.2016 3 z 5

Kniha je takovou oddechovkou ke kávě, zápletka není nijak dramatická a celkově je to kniha tak nějak o ničem, ale tak zase proč ne, někdy je potřeba si přečíst něco velmi nenáročného. Našlo se tam i pár momentů, kdy jsem se zasmála. Takže za mě průměr. Nenadchne, ale ani neurazí.

janik27
20.11.2016 2 z 5

knížek na podobné téma čtu v poslední době, asi moc, takže pro mě nic moc....

Turiel11
03.10.2016 4 z 5

Prostředí, ve kterém se děj knihy odehrává, je mi víc než blízké a tak jsem byla zvědavá, jak jej autorka vystihne a bylo to super. :-) Příjemné odpočinkové čtení a pořádná dávka romantiky, ale i humoru. Asi jen tak nezapomenu na výraz mých spolucestujících v trolejbusu, když jsem nad knihou dostala 10-ti minutový záchvat smíchu. :-D

terezasvejdova
26.08.2016 3 z 5

Přijde mi, že je čím dál těžší najít knihu s vážně originálním tématem. Děj byl na mě strašně ohraný, vůbec nic nového, ale chápu, že někoho to může uspokojit jen jako lehké letní čtení:)

locin
25.08.2016 4 z 5

Takové příjemné odpolední letní čtení. Nic nového, nic neobvyklého, něco málo zdá se mi tam ale chybělo. Nedokážu pojmenovat co, ale nebylo to tam.
Zakončení knihy za mě moc pěkné. :)

šneki
22.08.2016 2 z 5

Jedno velké romantické klišé. Většina knížky je Bliss o samotě s Garrickem, ale nic zajímavého to nebylo.

Edona
13.08.2016 3 z 5

Cora Carmack se opravdu nebojí hodit své hrdiny do těch nejtrapnější situací. Chudák Bliss! Knížka je plná humoru, lásky a vášně. Příjemná oddychová četba, nejvíce se mi líbil začátek - zakázaný vztah učitele a studentky. Ale něco mi tam chybělo, asi jsem od knihy čekala více.

Kikuli
10.08.2016 4 z 5

Byla to taková oddychovka na volné odpoledne . Kniha se dobře četla , sice byla předvídatelná ale přesto jí můžu zařadit do knih o kterých řeknu ANO LÍBILA SE MI :)

Laf
30.07.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. I přes to, že je možné čekat, jak to dopadne, bylo pěkné počkat si na zápletky a celkově zjistit, jak trnitou cestu jim autorka vybrala, než se dobrali ke šťastněmu konci. Pohodové čtení pro chvíle oddychu, které se čte jedním dechem.

Falda
19.07.2016 4 z 5

Knížka se mi moc líbila. Pěkné čtivá a oddechová. Člověk u ní nemusel vůbec přemýšlet, takže je to velmi dobré letní čtení. Děj byl sice hned od začátku předvídatelný, ale u takových knížek mi to ani nevadí. Každopádně příběh byl až moc sladký a neskutečný a někdy mě rozčilovala Bliss s tím svým nekonečným panenstvím.

warca
26.06.2016 4 z 5

Pěkné čtení, ale trochu tuctové

Aracely
03.05.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Opravdu skvělá oddechovka. Ty její trapasy nemají chybu. Bliss přitahuje maléry jako magnet. Taková mladší verze Bridget Jones. Kdo má rád takový humor, tak s chutí do knížky. Litovat nebudete!

Recenze v záložkách :-)

trynitrix
30.04.2016 4 z 5

Čtenářská výzva 2016: 20.Kniha od autora mladšího 30 let

Taková rychlovka, oddechovka ;-)
Bliss studentka na vysoké (herectví) takže příjemné prostředí příběh i postavy.
Velká zamilovanost sama o sobě, plno vtipně trapných situací jak jinak :-D
Zvraty přátelství - láska

kika 13
28.04.2016 4 z 5

Pěkný zamilovaný román.Plný hůmorných chvil.Také se mi hodí do výzvy.

klarinka9974
30.03.2016 4 z 5

Příjemná a zamilovaná knížka, plná lásky, překvapení a přátelství. Začátek me trochu zaskočil a odradil, četla jsem pořád dál a děj mě příjemně překvapil. Kniha se čte poměrně sama.