Zbohom, nevinnosť

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc. Keď napokon dôjde na lámanie chleba, spanikári a utečie z vlastného bytu pred príťažlivým mužom pod absolútne priehľadnou zámienkou. Trapasom však zďaleka nie je koniec. Na druhý deň jej na úvodnej hodine semestra predstavia nového učiteľa a Bliss od údivu padne sánka. Pred ôsmimi hodinami ležal nahý v jej posteli! Bliss sa ide prepadnúť od hanby a to sa školský rok ešte len začal. Ako na potvoru naráža na príťažlivého učiteľa Garrica na každom rohu a trápnym situáciám niet konca-kraja. Hoci sa obaja zhodli na tom, že ich posteľové dobrodružstvo bol obrovský omyl, Garric po pôvabnej študentke neustále poškuľuje. Alebo si to Bliss len namýšľa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239107/losing-it-zbohom-nevinnost-Exg-239107.jpg 3.8792

Losing It 1.

Vydáno, Ikar (SK)

Losing it, 2012

Kniha Zbohom, nevinnosť

lihate
28.12.2020

Losing it byl moc krásný příběh, sice plný klišé, předvídatelnosti a jisté naivity, ale tak krásný, že ho nešlo přestat číst. Byla to taková jednohubka, bez hlubšího záměru a složitějšího děje, ale zrovna přesně to jsem potřebovala. Bliss dodávala celé knize vtipnost, jakožto královna trapností, ale myslím, že přesně takhle nervózně se holka cítí z první vážné známosti, navíc za všech těchto okolností. Gerrick má srdce na pravém místě, je gentleman, pohotový a vždycky ví, co má říct, aby to bylo uklidňující, a ne ještě větší trapnost a stres. Druhá polovina knihy podle mě byla zajímavější, víc se tam dělo a bylo to nad míru romantické, žádné zbytečné hádky a odcházení, což mě občas u jiných knih jako čtenáře šíleně mučí.

marta14
10.12.2020

Pěkná oddechovka, která by sice chtěla nějak poupravit, protože mi přišlo, že autorka to zbytečně natahuje a dává tam zbytečné zvraty. Ve výsledku jsem ale s knihou spokojená, neočekávala jsem něco originálního, ale jen krásnou romantickou oddechovku, kterou jsem taky dostala.

michaela3483
04.12.2020

Knihu jsem si chtěla dlouho pořídit, už ani nevím, proč jsem ji tak moc chtěla. Po přečtení jsem byla dost zklamaná. Kniha se mi nelíbila, Bliss mi přišla spíš jako náctiletá puberťačka s problémem s alkoholem. Trapasy se stávají, ale bylo mi spíš trapně za autorku. Navíc některé části mi přišly zbytečné (nemoc) a kapku nepochopitelné (kočka).

Jsem ráda, že jsem měla knihu jen půjčenou, protože by mi zbytečně zabrala místo v knihovně.

Alnima
06.11.2020

Četla jsem, ale příběh už pro mě okoukaný a knížka nepřinesla žádnou originalitu. Takže 2*.

Ana72154
12.09.2020

Předvídatelný konec, děj se nejdřív natahoval jak to jen bylo možné, menší drama a najednou střih, došlo, k předvídatelné věci a nakonec epilog.
Za mě osobně zklamání.

lucinka84
11.09.2020

Skvělá oddechovka.

Luc.i
31.08.2020

Taková průměrná oddychová romantika. Od knížky jsem moc nečekala a vlastně mě ani nenadchla ani nezklamala. Příběh byl čtivý ale postavy občas jednaly úplně nelogicky. Občas jsem se teda i smála protože některé situace neměly chybu. Ze začátku mě štval víc Garrick a na konci zase Bliss. Ale jinak dobrá knížka 3/5*
PS:Vážně nechápu proč Garrick říkal Bliss lásko když se znali ani ne den. ....

Myška43
26.08.2020

Moc pěkně napsaný příběh. Bliss mě hodně bavila. Cadea mi bylo líto, ale nevybíráme si, do koho se zamilujeme. No a Garrick, kdo by ho nechtěl, že?