Zbohom, nevinnosť

Zbohom, nevinnosť https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239107/bmid_losing-it-zbohom-nevinnost-Exg-239107.jpg 4 872 183

Losing It série

Študentku herectva Bliss Edwardsovú už nebaví byť poslednou pannou v okolí, preto sa rozhodne pre radikálne riešenie – románik na jednu noc. Keď napokon dôjde na lámanie chleba, spanikári a utečie z vlastného bytu pred príťažlivým mužom pod absolútne priehľadnou zámienkou. Trapasom však zďaleka nie je koniec. Na druhý deň jej na úvodnej hodine semestra predstavia nového učiteľa a Bliss od údivu padne sánka. Pred ôsmimi hodinami ležal nahý v jej posteli! Bliss sa ide prepadnúť od hanby a to sa školský rok ešte len začal. Ako na potvoru naráža na príťažlivého učiteľa Garrica na každom rohu a trápnym situáciám niet konca-kraja. Hoci sa obaja zhodli na tom, že ich posteľové dobrodružstvo bol obrovský omyl, Garric po pôvabnej študentke neustále poškuľuje. Alebo si to Bliss len namýšľa?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Losing It , 2012

Julia_pt
24.03.2016 5 z 5

Nemám co k tomu dodat. Báječná kniha, u které jsem se dokázala dostatečně uvolnit a oddechnout si od všedního života. Byla pro mě přesně to, co jsem právě teď potřebovala. Autorka velmi pěkně a čtivě popsala kamarádské příhody. Párty, opilost. Zdálo se mi to zcela reálné. Prostě to co se běžně stává . To se mi moc líbilo. Spisovatelka by se určitě měla rozepsat, protože podle mě by se její knížky vážně dobře prodávaly.
DOPORUČUJI! :)

Haňulec
22.03.2016 5 z 5

Příběh Bliss a Garricka mě zaujal a knihu jsem přečetla během několika hodin. Sice mě trošku zklamal konec, ale člověk s představivostí si to domýslí. Knihu mohu jen doporučit :-)

mišaša16
20.03.2016 4 z 5

Pěkné oddechové čtení. Přečteno za jedno odpoledne. Začátek byl sice napsán tak trochu zvláštním způsobem - okolo jedné a té samé "věci" , že jsem si rikala jestli mě kniha bude vůbec bavit, ale nakonec z toho byl fajn příběh :) Hl. postavy byly sympatické, ale tak jak jsou vyobrazeny na obálce se podle mě moc ke knize nehodí.
I tak hodnotím pozitivně a myslím, že by bylo zajímavé filmové zpracování :)

ajla5
20.03.2016 4 z 5

Skvělá kniha na jedno odpoledne. Jdu si ji přečíst znovu.:)

Hermoso Risa
17.03.2016 3 z 5

Nenáročné čtení, i když jsem čekala trochu víc. Některé části jsou obzvlášť povedené! Vztahy jsou věčné téma a naděje umírá poslední.

tynka65
15.02.2016 5 z 5

Přečteno za jedinou noc :) Nebyla jsem schopná od této knížky vůbec odejít. Zprvu jsem si myslela, že jde o další klasickou romanťárnu, ale tohle je tak živé a úžasné. Chci víc takových knížek!!

Ewik
21.12.2015 5 z 5

Moc pěkné čtení. Příběh byl tak čtivý a vtipný, že nešlo nemít Bliss rád. Jedna z mála hlavních hrdinek, které vás nenaštvou už v druhé kapitole. Moc jsem se nasmála při všech těch trapasech, do kterých se dostávala. Příběh byl mile reálný a pár se neřítil po žádné citové horské dráze.
Prostě příjemně strávené chvilky s touto knihou. Doporučila jsem kamarádce a ta zase té svojí. Proč v tom hledat nějakou hlubokou myšlenku..stačí se začíst (a že to jde samo) a bez výčitek se pobavit na úkor někoho jiného. :-)

terinka.tp
09.12.2015 5 z 5

Já jsem z knihy opravdu nadšená. Hodně jsem se u ní zasmála a nepřečtených stránek opravdu rychle ubývalo. Doporučuju!

Aléda
14.11.2015 4 z 5

Krásná, vtipná, nenáročná pohádka, která pohladí po duši. Na odreagování skvělá.

Katie46
11.11.2015 3 z 5

Kniha sice nemá originální příběh a Garrick je naprosto nereálný kluk, přesto jsem měla knihu přečtenou za chvíli. Četla se dobře a pobavila. Ke konci to bylo trošičku nudné ale jinak konec nebyl špatný. Čekala jsem něco takového. Jen mi tam vadilo pár překlepů, jinak kniha nebyla špatná.

Madlenkačte
12.10.2015 odpad!

Hlavní hrdinka byla úplně blbá, jednoduchý trapnopříběh. Vůbec mě to neoslovilo, pro mládež mi přijde dost nevhodné díky sprostým slovům atd. a pro dospělé též ne kvůli "jednoduchosti" textu i hrdinů. Tak hroznou knihy jsem snad nikdy nečetla, proto dávám své první hodnocení jako odpad!.

barborelka
05.10.2015 3 z 5

Nenadchne, neurazí.....ke konci jsem už i přeskakovala......

Kayla
30.09.2015 3 z 5

Podle mě je to krásná oddechovka, nic náročného. Člověk se u toho krásně uvolní a zrelaxuje. Kupodivu jsem měla knížku přečtenou za dva dny což je u mě úspěch. Jediné co mě vadilo, bylo to, že tam občas byly chyby místo jsme tam bylo jsem a nebo místo zavřel oči tak tam bylo zavít oči. Jinak vcelku doporučuji.

Tessie15
28.09.2015 3 z 5

Super!!! Upřímně, nečekejte od toho nějaké mistrovské dílo, které se vám zapíše do paměti až do konce života, ale rozhodně je to ta pravá knížka, když máte depku a potřebujete se ujistit, že romantika aspoň někde existuje (když už to není ve vašem životě). Rozhodně mě to pobavilo a asi tak jako po každé takové knížce jsem zjistila, že toho kluka chci :D (uznávám, je to naivní představa, že takový kluk někde existuje, ale proč aspoň nesnít, no ne? Rozhodně ji přečtete rychle a vykouzlí vám úsměv na rtech. Doporučuju :)

Safrika
23.09.2015 5 z 5

Naprosto super, cetla jsem rychlosti blesku a skvele jsem se bavila :), takze doporucuji :)

Heyhey
21.09.2015 1 z 5

Hlavní hrdinka byla neskutečně blbá, hrdina zcela nereálný, děj žádný. Nuda.

Odehnalka
19.09.2015 4 z 5

Oddechová kniha, která člověka chytne a rozhodně i pobaví!

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Velmi čtivá kniha nemohla jsem se odtrhnout :) krásný příběh!

hrubik
26.08.2015 3 z 5

Jsem nepoučitelná. Jako vždy, když se pustím do takových knížek, líbí se mi tak do poloviny, ale pak se začnu nudit a modlím se, aby už knížka skončila. Tady to bylo stejné. Ale abych nebyla tak moc kritická, jako oddechovka to bylo docela dobré.

Helena Lacková
21.08.2015 5 z 5

Líbilo se mi moc. Připomínalo mi Gabrielovu trilogii. Příběh Vás vtáhne mezi studenty herectví. Těším se na druhý příběh.