Lord v nesnázích

Lord v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219427/mid_lost-lords-lord-v-nesnazich-ZiB-219427.jpg 4 80 21

Ztracený Lord série

Když se Adam uprostřed noci ocitne na pláži, vyplavený mořem, zesláblý a vytáhnutý na břeh neznámou dívkou, nepamatuje si ze své minulosti vůbec nic. Je proto docela snadné přijmout roli, kterou mu laskavá, avšak neupřímná Mariah určí. Tu a tam ho ale zaplaví pocity déja vu a záblesky vzpomínek prosycené indickou mystikou, z nichž si postupně skládá mozaiku svého života. Nalezne Adam své pravé já, nebo podlehne tlaku lží mířících z okolí? Přizná se Mariah k zpočátku nevinné lsti, která však oba polapila nečekanou přitažlivostí? Podaří se jeho urozeným přátelům objasnit okolnosti záhadné nehody, které byl na moři přítomen, ale nevzpomíná si na ni?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Loving a Lost Lord , 2009

Vevericka.eva
06.03.2023 4 z 5

Troška napětí, troška záhadnosti a moře sladké romantiky. Jako oddych dobrý. A ten závěr - jak vystřižen z komedie od Moliéra.

Lembac
29.11.2021 3 z 5

I když přeju hlavním hrdinům romantických příběhů všechno štěstí světa, v této knížce je těch neuvěřitelných happyendů na mě už trochu moc. No, hlavně že se všichni nakonec našli.

Liduka
22.08.2020 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. SPOILER: Začátek mě mile překvapil. Netušila jsem, že bude Mariah vydávat Adama za svého manžela. Každopádně jakmile se mu k tomu přiznala, tak už byl příběh trochu nudný, až na ty pokusy o vraždu. Zklamalo mě ale, že ho vždy zachránila Mariah. Vždyť to byl přece chlap co ovládá bojová umění, tak by měl vycítit nebezpečí sám. Jinak to ale byla povedená kniha.

Esteria
27.07.2020 odpad!

Asi nejzbytečnější kniha, kterou jsem kdy četla. Nudné, zdlouhavé, předvídatelné, ploché postavy, nefungující romantika, "indické mystiky" jako šafránu. Rozhodně nedoporučuji!

biki
31.12.2019 4 z 5

Velmi dobrý romantický příběh setkání dvou lidí s neobvyklými osudy. Moc se mi líbil vývoj vztahu mezi Adamem a Mariah, i když si byli vědomi, že to nemusí dobře dopadnout, dokud se nevyjasní situace kolem Adama. Napínavé okamžiky i trocha erotiky ... tak akorát. Ale za ten závěr se šťastným shledáním všech kolkolem, za to také musím tu jednu * strhnout.

Terisek99
04.10.2019 5 z 5

Úžasná kniha. Moc se mi líbila. Nerada jsem se odtrhavala.

martina.culik
01.01.2019 3 z 5

Klasická červená knihovna vhodná pro oddychové čtení. Knihu jsem přečetla rychle a s potěšením, ale nezanechala ve mně hlubší dojem.

jamajka99
26.09.2017 5 z 5

Hezká oddychovka s neskutečnou koncovkou :-)

handulli
27.08.2017 3 z 5

Když si odmyslím několik nepřesností, kniha se mi docela líbila. Ovšem to zmrtvýchvstávání na konci knihy už bylo docela dost přitažené za vlasy.

IvankaM
06.08.2017 3 z 5

Chvilku jsem se děsila, do čeho jsem se to pustila, ale i když byl konec šílený, mě se to prostě líbilo.

Pavlaj
20.07.2017 2 z 5

Červená knihovna, nejčervenější, co jsem kdy četla. Až se člověk diví, že vydalo renomované vydavatelství a ne to s názvem Harlekýn. Jedna hvězdička za pěknou obálku a druhá za to, že jsem koupila za 9 Kč, takže mi nemuselo být utracených peněz líto. Úplná blbina.

Barbara182
01.02.2017 2 z 5

Podle anotace jsem čekala trochu něco víc, konec byl už úplně přitažený za vlasy, jediné, co se mi tam líbilo, bylo to hezky popisované přátelství ze školy pro "problematické lordy", z tohohle prostředí bych si toho klidně s chutí přečetla mnohem víc

Acquenta
29.01.2017 2 z 5

No, tohle ne. Měla jsem problém vůbec dočíst. Zdlouhavé, strašně romantické...pro mě naprostý blábol :-(

havrmoni
04.11.2016 4 z 5

Pomalejšì rozjezd,ale pak už jsem se nemohla odtrhnout. Velmi čtivé,hrdinové jako vždy u této autorky sympatičtì a také jako vždy poslední třetina knihy je akční a plná neuvěřitelných zvratů. I když u obou to bylo celkem logické vyústění lźí intrik a snahou, hlavně u Adama,aby žil jiný a pro společnost přijatelnější život. U Mariah(kromě otce) to bylo vìce neuvěřitelné,spìš takové pohádkové. Řekla bych,že tady bude vìce dílů než jen dva. Podle toho kolik se tam objevilo žen a mužů a náznak kdo na kom spočinul pohledem. :)

Pajina68
14.10.2016 3 z 5

Ze začátku jsem se nemohla do knížky začíst, ale konec mne docela bavil. I když je to taková "červená knihovna", je dobré si občas nějakou takovou oddychovku dát, aby se člověk naladil pozitivně.

zuzana2599
16.05.2016 3 z 5

Nenáročné, odpočinkové čtení, typická milostná romance ze začátku 19. století v Anglii. U knížky jsem se příjemně odreagovala, příběh ničím nepřekvapil, taková pohádka pro dospělé, ale hezká a šťastná a tak to má v životě a v pohádkách být...

drakamena
02.01.2016 2 z 5

Strašně ukecaná kniha. Postavy tam pořád rozebíraly jedno a totéž. A to jak se objevovali další a další příbuzní na obou stranách, už pak bylo přímo směšné.

Ditules
14.08.2015 3 z 5

Čtivá kniha. Pokračování se mi zdálo lepší. Myšlenka napravených uličníků se mi zdá taky fajn a vítám, že jde o sérii. V tomto příběhu se mi líbilo spojení s Indií. Jenom mi již přišlo přeslazené a přitažené za vlasy, jak se tam pak objevovali členové rodin.

Madame R
05.08.2015 3 z 5

Lord v nesnázích je úžasně čtivá kniha. Příběh je vsazen do doby, kterou mám moc ráda. Děj se zbytečně netáhne spíše naopak. První kniha celkové série Ztracených lordů byla prostě báječná.

Katera
16.05.2015 4 z 5

Čtivě psaná kniha, zajímavý námět. V příběhu se spojuje romantika i lehké napětí. Závěr je předvídatelný. Ke konci knihy to autorka trochu přehnala - nalezení jedné ztracené rodiny je ok, ale hned dvou?

Anglie 19. století ztráta paměti, amnézie

Mary Jo Putney