Lobo: Univerzální gladiátoři

Lobo: Univerzální gladiátoři https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470491/bmid_lobo-univerzalni-gladiatori-P8l-470491.jpg 4 52 5

Lobo série

2. vydání Planeta Mondo Carno pořádá každoroční klání gladiátorů, největší jatka v celém vesmíru, kterých se účastní ti největší drsňáci ze všech planet. A je jasné, že takovou příležitost si Lobo nemůže nechat ujít.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Lobo: Unamerican Gladiators , 1993

perko
05.05.2022 4 z 5

Lobo a jeho komiksy určitě nejsou pro každého. Kdo čeká příběh plný rádoby hlubokých myšlenek, ten by se Lobovi měl vyhnout. Kdo čeká vulgární a nekorektní zábavu, je tady na správném místě. Původně jsem hodnotil 3 hvězdami, svoje hodnocení ale zvyšuju na 4 hvězdy. Je to magořina, na které si začínám ujíždět. Není to Lobův nejlepší kousek, ale zlý to taky není. Stačí vypnout mozek a sledovat tu šílenou jízdu.

3DD!3
16.08.2021 4 z 5

Kniha je krátká, úderná a neklade si vyšší ambice než při čtení (na toaletě) pobavit. Lobo i Grant to umí i lépe. Navíc Lobo občas ani nepůsobí jako hlavní postava a pozornost se často přesouvá k dalším postavám. Hádky dvou gladiátorů o tom, jestli lze nebo nelze uzdravit hlavu v kýblu, jsou sice zpočátku jistým zvráceným způsobem legrační, ale když na scénu nastoupí hlavní hrdina, je čtení hned veselejší.

Petr Dudek
09.05.2019 4 z 5

Příjemná jednohubka

jaroslaf2941
11.09.2018 1 z 5

Slabota.

Disease
28.06.2017 2 z 5

Jeden z nejslabších Lobů. Slabé hlášky a poněkud monotónní děj. Nebo jsem možná konečně dospěl...

komiksy DC Comics

Autoři knihy