Lituji, čekají mě

Lituji, čekají mě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336192/bmid_lituji-cekaji-me-Xzz-336192.jpg 4 305 86

Ambiciózní Yael žije jen svou prací a nemá čas ani na přátele. Pak potká bývalého kamaráda Marca, který před lety bez vysvětlení zmizel. Yael i díky němu nachází cestu ke svému zapomenutému bezstarostnému já. Uvědomuje si ale, že její city k Marcovi nejsou kamarádské. To ji staví před nelehký úkol - najít rovnováhu mezi láskou a kariérou. Jak má obstát v náročné práci a zároveň věnovat dostatek času novému vztahu, aby Marca znovu neztratila?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Désolée, je suis attendue

emma_belle
13.09.2017 5 z 5

Knížku jsem si pořídila na základě jednoznačného zamilování knížek Štastní lidé..
Tento příběh je opět velmi dobrý a plyne naprosto přirozeně.
To paření kamarádů na začátku mi nebylo úplně blízké, ale zase já nikdy nebyla takhle divoká, takže nemůžu posoudit. Líbí se mi ten přerod v kariéristku a jak můžeme cítit prázdnotu hlavní hrdinky.
A samozřejmě budeme mít happyend (který by mohl být trošku delší..).

Anie94
31.08.2017 5 z 5

Je fakt, ze kdyz jsem cetla Stastni lide....byla jsem znechucena, ale tuhle knizku jsem zhltla behem chvile a byla jsem prijemne prekvapena jak se autorka s kazdou knizkou zlepsuje...:)

mone
30.08.2017 1 z 5

Banální příběh pro nenáročné čtenáře. Oddychovka možná, ale taková nijaká.

HDosoudilová
28.08.2017 5 z 5

Chtěla jsem něco oddechového a od této autorky už jsem dvě knihy četla, takže to byla celkem jistota. Děj se mi možná líbil o něco více než u dvou předchozích knih, bylo to krásné a čtivé.

Coccinelle
28.08.2017 3 z 5

Ke knize jsem se dostala náhodou a na základě recenzí jsem se na ní opravdu těšila. No, nakonec jsem myslela, že to ani nedočtu....téma je určitě zajímavé, aktuální, ale mě prostě nevyhovuje autorčin styl psaní.

estwen
25.08.2017 4 z 5

Uuuuuf.... Po Šťastní lidé čtou a pijou kávu jsem se bála, co tahle bývala psycholožka zase sesmolí za klišoidní červenoknihovnový blábol. První polovina knihy mě bavila moc - jo, tohle je ze života workoholika, který má fakt vážný problém a vůbec si to neuvědomuje. Druhá půlka začala být mírně klišé - objeví se jediný muž jejího života a vyléčí jí. Závěr = klišé, které ale zas tak nevadí a člověk je vlastně rád, že to dobře dopadlo. Knížka je oddechovka na dovolenou, má reálný základ v problémech dnešní doby a v rámci žánru a cílové skupiny čtenářek je asi jedna z těch lepších.

jankaander
24.08.2017 5 z 5

Čtivé,krásné..................
Kniha se mi velmi líbila,nemohla jsem se odpoutat,styl psaní mi vyhovoval,doporučuji

tatafa
20.08.2017 5 z 5

K této knize jsem se dostala, dá se říci, naprosto omylem, jak už je mým dobrým zvykem. a musím říci, že jsem ani na okamžik nelitovala. Příběh obsahuje vše, co mám u knížek ráda - přestřelky mezi hlavními hrdiny, přátelství i tajemství a pořádné jiskření mezi hlavními postavami. Ačkoliv mne Yael opravdu velice často vytočila doběla, přesto a možná právě proto jsem si čtení velmi užila a stala se autorčinou fanynkou, protože takto gradující a živé romány pro ženy jen tak někdo nedovede.

HoneyBunny
16.08.2017 5 z 5

Ten příběh je tak úžasnej, že jsem to nevydržela a ještě před dočtením píšu:) Je to o poměrně sobecký kariéristce (jejíž jméno neumím vyslovit) a o krásný Francii a teď po polovině to vypadá i na trochu tý lásky...... Hlavně jsem ráda, že vím jak vypadá français business i z jinýho pohledu než od milovanýho Clarkeho;)
,,Musím jít. Lituji,čekají mě...."

Lucie89
14.08.2017 5 z 5

Na romantiku a červenou knihovnu moc nejsem, nicméně tahle knížka se mi líbila. Snad brzy narazím na obdobnou, která pojednává jak o kariéře, tak i osobním životě. :)

Peace
08.08.2017 4 z 5

"Nechám se nést životem, protože se může stát cokoli."

Další fajn oddechovka od této autorky. Nevím, zda je to překladem, ale chvílemi mi věty přišly zbytečně toporné. Jinak má kniha velmi dobrou myšlenku, takže jejím přečtením nic nepokazíte ;o)

Ivuska97
07.08.2017 5 z 5

Tak tahle kniha je vážně dobře odvedená práce! Sjela jsem jí během dne a nic bych jí nevytkla. 5* ❤

Alča I.
03.08.2017 4 z 5

Čtivé, jednoduché, hezké letní čtení. Líbilo se mi

lidunka1
31.07.2017 4 z 5

A. Martin-Lugand umí psát. Je dobrou psycholožkou a ač obal knížky může vypadat jako "slaďák pro ženy", není tomu tak. Knížka se mi líbila.

LibraryGirl
26.07.2017 4 z 5

Tak tento příběh se mi četl trošku hůře. Bylo to takové kostrbaté. Šťastní lidé se mi četli rychleji a víc to utíkalo. Yaël byla opravdu velká workoholička, už jsem si říkala, kdy ji klepne z takového množství práce a stresu. Práce by měla mít hranice, život není jen o dřině, ale také o radosti a odpočinku. Ale i tak se mi to líbilo. Agnès píše s lehkostí a postavy jsou uvěřitelné a sympatické, já se rozhodně těším, že vydají další její knihy.

bookcase
22.07.2017 4 z 5

Tak to se dalo, autorka se zlepšuje s každou další knížkou. :-)

petra4080
20.07.2017 3 z 5

Čte se příjemně, ale nijak zvlášť mě kniha nenadchla. Tak hlavně že to všechno dobře dopadlo, že? :-)

Stefi123
06.07.2017 5 z 5

Moc pěkně napsané ,dobře se mi četla ,jen je škoda ,že skončila jednou větou ,ale to je na čtenáři a jeho další fantazii .Tady si člověk uvědomí ,že práce není vše .

Evik84
04.07.2017 5 z 5

Moc hezká knížka, dobře se čte, zajímavý příběh. Měla ale docela rychlý konce, vlastně v jedné větě. Ale doporučuji.

kristyna1301
26.06.2017 4 z 5

Velká spokojenost, kniha se moc dobře četla. První kniha autorky Šťastní lidé čtou a pijou kávu byla pro mě trochu oříšek, ale druhým dílem a i touto knihou si mě autorka získala. :) Těším se na další knihy. :)