Literární naděje České republiky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jde o knihu nemající v historii české literatury obdoby. Takřka stovka autorů naplnila tuto reprezentativní publikaci esejemi, básněmi, povídkami, písničkovými texty, baladami a novinářskými reportážemi. Žánrově nevyhraněná kniha v prestižním kabátku potěší všechny, kteří rádi čtou a nabídne jim originální možnost, seznámit se s tvorbou začínajících i zkušených autorů. O úvodní slovo se postaral český spisovatel Petr Doležal a je vedeno, jak jinak, než v neošokingovém stylu. Pro své čtenáře přidal na závěr knihy i ukázku ze své současné literární tvorby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237020/big_literarni-nadeje-ceske-republiky-x2T-237020.jpg 3.29
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Literární naděje České republiky

ktulu
09.07.2018

Kéž by alespoň někdo provedl nějakou primární korekturu...těžko lze autory považovat za nadějné, když jsou jejich práce plné gramatických chyb.

OSTROVID
05.02.2016

Předně musím ocenit odvahu Petra Doležala, že do tohoto projektu šel. Touto knihou dal šanci začínajícím autorům se alespoň trochu zviditelnit. Originální je i způsob, jakým P. Doležal hodnotil v knize jednotlivé autory. Originalitu knize ubírá fakt, že těch autorů je v ní opravdu hodně a knize chybí řádná korektura. Kdyby knihu reprezentovalo opravdu jen několik nejlepších povídek, výsledek by byl mnohem lepší.