Druhé líbánky

Druhé líbánky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342222/bmid_druhe-libanky-2Ab-342222.jpg 4 69 22

Líbánky série

< 2. díl

Odevzdat klíč na recepci luxusního hotelu, dát si poslední drink na pláži, vstoupit do sauny svatebního apartmá – a nikdy z ní nevyjít, nastupovat do letadla – a neodletět… pro tyhle nešťastné páry líbánky skončily. Když je zavražděn další pár, agentům je jasné, že si někdo bere na mušku novomanžele, a propuká hysterie…

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Second Honeymoon , 2013

janina66
17.11.2022 5 z 5

I Druhé líbánky výborná detektivka a skvělé pokračování prvního dílu. Dvě linie vyšetřování seriových vrahů. Vrah novomanželů opravdu nečekaný.
Opět velmi čtivé a svižný děj.

tamdr
04.04.2021 5 z 5

za mně výborná kniha,napínavý děj,sympatická dvojice vyšetřovatelů,hlavně chlap-inteligentní,se smyslem pro humor a ještě k tomu fešák,prostě moje krevní skupina

playada
19.03.2020 2 z 5

Bavila mě chemie mezi Sárou a O Harou. Jinak jsem ale nepochopila pointu. Nějak mi utekl motiv spáchaných zločinů...

marimari
09.01.2020 5 z 5

Povedla se! Po delší době jsem sáhla po svém oblíbeném autorovi kvůli výzvě- zájmeno na začátku a musím říct, že jsem měla šťastnou ruku. Nemohla jsem se odtrhnout, přečteno za jeden den. Jedna z nejlepších knih autora.

romana0733
18.07.2019 4 z 5

Prvni kniha od tohoto autora a docela to šlo. Líbili se mi, že ty kapitoly byly hodně krátké. Jinak ke knize vůbec nevím co říct. Ani nenadchla, ani neurazila. Takový průměr.

pavels36
01.07.2019 5 z 5

Po přečtení prvního dílu respektive Líbánky jsem se rozhodl ještě jednou k volnému pokračování Druhé líbánky.
Musím se přiznat,že první díl byl takový rozporuplný ve smyslu celé knihy.Za to volné pokračování bylo naprosto úžasné až do konce. Nebudu prozrazovat děj,ale prozradím, že chvilkami jsem čůral smíchy. Decentní humor zasažen do detektivního příběhu prostě můžu.Takže za mě plný počet. Rozhodně doporučuji přečíst jak Líbánky tak i Druhé Líbánky už z důvodu aby jste pochopily děj. Rozhodně pochvala nejen pro autora,ale velká pochvala za překlad, neboť to mělo neskutečný spád a budete hltat a hltat až do konce.No a pak přijde úsměv a řeknete si, to vůbec nebylo špatné :)

sabca
09.07.2018 5 z 5

Detektiv O'Hara ve spojení se Sarah příjemná dvojice. Děj napínavý, kdy se se jednalo o pátrání po 2 na sebe nezávislých sériových vrazích. Posledních 80 stránek se kniha nedala odložit jak byla napínavá. Doporučuji

medlovice
10.04.2018 5 z 5

Nový detektiv John O´Hara si okamžitě získal moje sympatie . Cynický, sebekritický a ostrý jako soukromé očko z černobílých detektivek. Nový spoluspisovatel má dobrý styl a tento příběh má spád. Bez zbytečných omáček z detektivova soukromí je svěží a čtivý příběh. Anotace je opět trochu zcestná , obálka dobrá a opravdu dobrý detektivní příběh.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Janaves
01.03.2018 5 z 5

Opět super!

medvedice3
18.02.2018 5 z 5

Chtěla jsem něco hodně odlehčeného na čtení do postele při marodění. Netrefila jsem se! Líbilo se mi! Navíc mám knihu do Výzvy.

i.stefany
15.11.2017 5 z 5

Další výborný díl od pana Pattersona. Tento díl je lepší číst až po Líbánkách, protože jsou tam jisté souvislosti. Jinak jako vždy velice svižně psané, čtivé, každá kapitola končí otazníkem. Super čtení!

čef
10.07.2017 5 z 5

Akční thrillery od autora mají vždy tak nějak pozitivní náboj a proto je rád čtu. Nápad této knihy je trochu komplikovanější, jsou to vlastně dva motivy v jednom. Hlavní hrdinové jsou patřičně nebojácní, poslání knihy o nesmyslné odplatě žádoucí,příběh napínavý a styl poutavý, svižný a čtivý - prostě odpočinková četba pro každého.

mirunda
23.06.2017 4 z 5

Konec mi přišel trochu odfláknutý a zmatečně napsaný, ale jinak to byla klasická jednohubka od Pattersona

alnahu
05.05.2017 5 z 5

Detektivka, která se čte sama díky, krátkým kapitolám.Ovšem téma děsivé -vraždy novomanželů na líbánkách. Kniha je napínavá a děj zajímavý.

konicekbily
02.04.2017 4 z 5

Povedený a zajímavý příběh, jeden z těch lepších od Pattersona.

Hella
30.03.2017 5 z 5

Standardně výborné, jako téměř vše od Pattersona. Jak to ten chlap dělá, že v každé krátké kapitole je tolik napětí, děje i věrohodnosti? Má neuvěřitelný dar psát tak zlehka a čtivě, až namouduši závidím :-) .

Šánka
28.03.2017 5 z 5

Starý dobrý Patterson, výborný vypravěč a mistr zvratů, stále ve formě !
Kniha se čte velmi svižně (a nejen opět díky krátkým kapitolám), i tady se souběžně řeší dva případy, děj má spád a není to žádná krvavá drasťárna. Možná bych ale tady doporučila si nejdříve přečíst 1. díl ,,Líbánky''.
Pro věrné fandy tohoto autora ,,povinná četba", a pro ostatní, kteří mají rádi příjemné, lehké napětí, doporučuji.

putpuda
21.02.2017 5 z 5

Opět klasika, která se čte sama ;). Napětí, akce.....vůbec by mi nevadilo pokračování se sympaťákem Johnem a Sárou :)

vterinka
14.02.2017 5 z 5

Kniha je čtivá a zajímavá.

thrillery

Autoři knihy