Létající lékařka

Létající lékařka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12113/bmid_letajici-lekarka-E9f-12113.jpg 4 48 14

Strhující příběh emancipované mladé ženy, která se stala první lékařkou Letecké lékařské služby. Ambiciózní Cassandra Clarkeová nastoupila v zapadlém australském městečku v buši na místo do té doby vyhrazené jen mužům.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Back of Beyond , 1994

Evaho73
02.09.2023 4 z 5

Tento príbeh by som odporučila tým čitateľom, ktorí majú v obľúbe ľahké nenáročné a odpočinkové čítanie, kde je bonusom atraktívne prostredie.
Viac za tým nehľadajte.
Za mňa knihu hodnotím, ako príjemný a nenäročný relax počas dovolenky.

hankapimi
05.08.2023 3 z 5

O strhujícím příběhu se fakt nedá mluvit, ale přála jsem si oddechovku a té se mi vrchovatou měrou dostalo.

ZoeChaya
26.04.2020 2 z 5

Čekala jsem mnohem víc. Téma zajímavé, ale ta stylistika! A taky mě opravdu nezajímá, kolik který muž měří centimetrů a jejich sexuální schopnosti. Mám dojem, že kniha naplnila snad všechna romantická klišé. Což se v životě stát samozřejmě může. Ale ta stylistika...

Evka27
21.07.2018 5 z 5

Moje oblíbená kniha, stálé mě něco nutí se k ní vracet. Už ji mám přečtenou po několikáté.

Uan
21.11.2017 3 z 5

Kniha mě zklamala, až posledních cca 100 stránek dostalo trochu spád. Měla jsem problém knihu vůbec dočíst.

Tiffany
20.11.2017 3 z 5

Zajímavé prostředí..., příběh jako takový fajn. Ale ta "milostná" linka příběhu mi tam nějak vadila. Prostě román pro ženy... Chyběla mi tam asi nějak taková ta "hloubka"...

helenkan
01.10.2017 5 z 5

Podle mne parádní čtení. Skvělý příběh.

fajvka
26.09.2017 5 z 5

Zajímává a velmi čtivě napsaná.

axi81
26.08.2017 3 z 5

Pohodové, čtivé, nenadchne, neurazí. Taková ta kniha, po které sáhnete schválně tehdy, když jen potřebujete pauzu mezi silnějšími tématy a více strhujícími knihami.

Ivan F
05.07.2016 3 z 5

Nie zlé čítanie, ale mohlo to byť kratšie a tým pádom aj strhujúcejšie. Veľkým pozitívom je autorkin štýl, ktorý je veľmi ľahko čitateľný a kniha tak rečeno odsýpa. Že je príbeh napísaný na podklade milostnej zápletky, no to už nechám na individuálne posúdenie toho ktorého čitateľa, mne osobne nevadila, veď čo hýbe celým ľudstvom, hm? :-)

creassy
01.10.2015 4 z 5

Hezká oddychová knížka.

modranka
11.03.2013 5 z 5

Túto knihu mi je veľmi ťažko ohodnotiť. Možno preto, že som ju čítala až po Splnený sen a Choď za svojim snom. Námet je totiž takmer rovnaký, iba exteriér je premiestnený z Afriky do Austrálie, namiesto ošetrovateľky je lekárka a romantiku nájdete až na úplnom konci knihy (posledné 3 kapitoly). Ale aj tá romantika je veľmi realistická, teda nič sladké, nič oslepujúce, len živočíšna náklonnosť a zúfalé rozhodnutia. Napriek tomu dávam 5 hviezdičiek. Niektoré zdravotnícke scény boli vykreslené tak dôveryhodne, že som mala pocit, ako by som bola na mieste činu, priamo pri zdravotníckom zásahu.

zamiokula
22.02.2013 5 z 5

tato kniha mne upoutala už hned když vyšla,lékařské prostředí je vyloženě moje!tentokrát z trochu jiného úhlu,a velice dobré!Bickmorové styl je prostě nepřekonatelný!mám jí opravdu ráda!stojí za přečtení v každém případě,ženský román,jeden z těch opravdu skvělých!

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Jiný život než na jaký byla zvyklá prožívá hlavní hrdinka.

Austrálie lékařství

Barbara Bickmore