Leo a Yeti: Pohádky z Nepálu

Leo a Yeti: Pohádky z Nepálu https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484787/bmid_leo-a-yeti-pohadky-z-nepalu-sGy-484787.jpg 5 6 4

Tradiční nepálské pohádky tak, aby bavily i dnešní děti! Kde jinde (v Česku :)) seženete autentické příběhy, které povídají babičky a maminky dětem v podhůří Himálaje?! Děti si ani nevšimnou, že se učí. Čím se liší příroda u nás a v jihovýchodní Asii? Jak to vypadá v nejvyšších horách světa? Jaká zvířata žijí v Nepálu a okolních zemích? Jak tam žijí lidé a v co věří? Kniha je pro děti i dospělé!... celý text

Danago
31.01.2023 5 z 5

Moc krásná knížečka, úžasné ilustrace i velice milý příběh.

kotatkoz
21.07.2022 5 z 5

Hezká knížka - super malý formát, krásné ilustrace a příběh sice jednoduchý, ale pro děti jednoduše pochopitelný, včetně vložených pohádek. Řešení omylem nevytištěné stránky je geniální :)

h.belaiova
08.01.2022 5 z 5

Dcery dostali k Vánocům a opravdu nádherné příběhy. Zase jsme se dozvěděli něco nového o Nepálu

romuš
04.01.2022 4 z 5

Nejsem cílová skupina pro pohádkovou knihu. Knížku jsem si koupila, protože mám všechny knihy od autorky. Nakonec jsem si útlou knížku přečetla a líbila se mi. Je to jeden příběh malého klučiny Lea, který se dostane do Himálají a setká se s Yettim. A Yetti mu vypráví různé pohádky. Knížka je velmi krásně malovaná.

pohádky

Michaela Gautam