Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií

Kuchařka šmrncnutá Nepálem a Indií https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460031/bmid_kucharka-smrncnuta-nepalem-a-indii-Yxa-460031.jpg 4 19 4

Tato kniha není jenom kuchařka. Je to kniha plná fotek, příběhů a zajímavostí. Věděli jste, že smažené rýži dodají tu správnou šťávu oříšky kešu? Že se dá na bohatě okořeněné zelenině dusit i kuřecí maso, aniž byste ho vysušili? Zkusili jste někdy nahradit tatarku mnohem zdravější variantou: bílý jogurt, špetka soli a lžička římského kmínu?!... celý text

Chesterton
28.04.2022 5 z 5

Exotika s příběhem a přitom levné základní suroviny protože krajiny odkud recepty i příběhy pocházejí jsou chudé na hmotu, ale bohaté duchem. Krásně výpravná, ale hlavně lidská kuchařka. Ofotila jsem si recepty do fungl nového mobilu a těším se k plotně :o)
Díky.

Beabooks
21.02.2022 5 z 5

Úžasná kuchařka! S příběhem, krásnými fotkami a hlavně - recepty jsou jednoduché s minimem neobvyklých surovin. Takto si můžete připravit chutné indické jídlo konečně doma, jednoduše a rychle.

h.belaiova
08.01.2022 5 z 5

Nádherná kuchařka i s příběhy. Vlastním první vydání a jsem šťastná že jí vlastním.

Marla
13.01.2021 5 z 5

Prostě super! Za prvé Myshe fandím a líbí se mi všechny její knihy a za druhé je tato směs receptů, vyprávění a fotek zajimavá a čtivá. Recepty jsou poměrně velmi jednoduché a člověk si uvědomí, jak chudá země Nepál je a jak málo surovin někdy musí stačit lidem na přípravu jídla.

Michaela Gautam
česká, 1987