Dnes nám hraje ropucha a želva!

Dnes nám hraje ropucha a želva! https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417000/bmid_lenciny-katastrofy-dnes-nam-hraje-r-PqR-417000.jpg 5 9 4

Lenčiny katastrofy série

Stalo se cosi fakt úžasného: 5.B vyhrála soutěž! Plot u staveniště je náš a všichni na něj můžeme namalovat zvířata, kterým hrozí vyhynutí. Jasně že já a Xeňa se budeme velmi snažit, protože nechceme, aby pandy a tasmánští čerti a jim podobní vyhynuli. Já namaluju želvu. Máme přece taky jednu doma a jmenuje se Hasty. Je to už sice dědeček a trochu nudný, ale každopádně nechci, aby vyhynul! V ZOO žije naštěstí ještě dost dalších zvířat, která můžeme zachránit.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Bookmedia

Ich glaub, meine Kröte pfeift , 2014

Elča2011
05.06.2023 5 z 5

Pořád mě to baví číst i když těch dílů je 10.

CuteKočička
24.01.2020 5 z 5

Lenča číslo 5. Díl 1,2,3,4 je fajn každý sám o sobě

bookcase
12.11.2019 5 z 5

Lenka popáté. Pořád baví, pořád vyluzuje úsměv na tváři nejen dětem, ale i dospělým. Humorné čtení obrázkového typu pro celou rodinu.

Knižní střípky
14.09.2019 5 z 5

Sérii o Lence kupuji dceři a jelikož i já občas ráda sáhnu po současné dětské tvorbě, do knih jsem kdysi nakoukla a ihned se začetla. A vždy si přečtu každý další díl. Knihy jsou velmi pěkně ilustrované a jelikož je tam obrázků opravdu hodně, jsou vhodné i pro čtenáře, kteří čtení zase až tak neholdují. Dceři je deset let a čte již většinou úplně jinou literaturu, ale k Lence se z nostalgie vždy ráda vrátí. Prostě jsme jí obě dvě věrné, i když cílovou skupinu jsme asi již opustily.

Kniha Dnes nám hraje ropucha a želva! je v