Léčivá síla intuice

Léčivá síla intuice https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77619/leciva-sila-intuice-77619.jpg 5 7 1

Objevte a rozvíjejte svého vnitřního léčitele. PROBUĎTE SVOU INTUICI A OBJEVTE V SOBĚ LÉČIVÉ SÍLY - Pro naše fyzické, emocionální a duševní zdraví je důležité najít v sobě cestu k léčení. - Léčivá síla v nás ví, co nám dělá dobře, jen jsme v naší překotné době ztratili k tomuto vědění kontakt - S pomocí četných cvičení nám autor radí, jak vejít do kontaktu se svou intuicí, aktivovat v sobě léčivé síly, a tím na všech úrovních pozitivně působit na své zdraví... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Noxi

Heilkraft der Intuition , 2008

knihyKeMne
05.04.2021 4 z 5

Já nevím, něco mi tam vadilo, nedokážu napsat, že tohle je bomba kniha, i když bych moc chtěla. Možná autor předkládá své názory příliš sebejistě, možná popisuje techniky příliš stručně, možná cítím, že nemít už hodně načteno, jen těžko bych jeho strategii přijímala... A možná prostě nebyl zrovna ten správný čas na tuhle knihu.

Technika je prostá a díky jiným ukecanějším knihám i uvěřitelná. Prostě se radíte ve stavu meditace se svým nitrem, vyššími silami, čímkoli na co věříte. Na začátku vám autor stručně představí dvě metody, jak se dostat do správného rozpoložení, a pak už jen probírá různé aspekty uzdravování a předkládá hromadu cvičení na daný aspekt. Všechna ve smyslu "použijte metodu 1 nebo metodu 2 a pak se zeptejte na to a to a čekejte na odpověď".

Vážně nevím, co mám s knížkou za problém, každopádně si ji zatím schovám a budu-li někdy potřebovat, vyzkouším.