Skrytý význam nemoci

Skrytý význam nemoci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45643/skryty-vyznam-nemoci-45643.jpg 4 11 3

Autor poutavě a zasvěceně objasňuje souvislosti mezi duší a tělem ve vztahu k různým nemocem. Podává srozumitelný a praktický návod na pochopení signálů těla, které právě prostřednictvím nemoci umožní odhalit jejich příčiny a najít cestu k jednotě těla a ducha.

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Eugenika

Was dir deine krankheit sagen will , 1998

Olous1
Olous1
22.03.2019 4 z 5

Kniha je spíše duchovního rázu,ale i tak se mi líbila a našla jsem si užitečné rady pro určité potíže. Autor hodně poukazuje na psychiku.Takže buďme v pohodě a budem zdraví :)

vikaa
vikaa
26.01.2014 4 z 5

Užitečná knížka, která mi trochu připomněla knížku Luise Hay Uzdrav svoje tělo. Připadá mi to jako velmi podobná životní filozofie - chystám se srovnat psychické příčiny nemocí u těchto dvou autorů,ale předpokládám, že budou podobné:-)

vesirena
vesirena
09.02.2012 5 z 5

Také jedna z dobrých knih na toto téma...autor dává praktický návod, jak porozumět signálům těla, které právě prostřednictvím nemoci umožní odhalit příčinu nemoci a najít tak cestu k jednotě těla i duše. velice dobře, srozumitelně napsané...určitě mohu doporučit.