Lázeňská kúra

Lázeňská kúra https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100614/bmid_lazenska-kura-jZA-100614.jpg 4 237 75

Vtipné vyprávění známé herečky a spisovatelky Ivanky Deváté Rozvod se ženskou většinou pořádně zamává – to snad ani není třeba zdůrazňovat. Hrdinku této knihy ovšem zasáhl natolik, že se z jeho následků musí zotavovat v lázních. Potkává tam spoustu nových lidí a nemine den, aby se jí nepřihodilo něco mimořádného. A protože tyto veselé příhody i trapasy popisuje Ivanka Devátá, která si získala širokou čtenářskou oblibu svým úsměvným pohledem na svět, můžete si být jisti, že se nebudete nudit ani chvíli!... celý text

radus
03.03.2016 3 z 5

Pekna odpočinková knížka plna humoru, ktereho ma autorka spoustu.

hanča34
11.01.2016 4 z 5

Dobrý relax od Ivanky Deváté, nikdy nezklame

herotabe53
08.07.2015 2 z 5

Knížka, která mě moc nezaujala a četla jsem ji jen protože doma nebylo nic lepšího..

aruba
25.02.2015 4 z 5

Pohodová knížka, která se dobře čte a je vtipná. Hlavně některá přirovnání jsou nezapomenutelná, jako třeba "Začínala jsem si připadat zapomenutá jako hřeben na plovárně" :-)

Mikik
10.02.2015 4 z 5

Kniha je krásně líbezná, psaná nádhernou češtinou a její lehký humor čtenáře pohladí po duši. Téma není nijak složité:-)

ritz
22.07.2014 4 z 5

Příjemná a oddechová četba, knížky od paní Deváté se mi líbí a ráda si je vždycky přečtu.

AndreaP.
29.06.2014 5 z 5

Druhá kniha, kterou jsem od této autorky četla a nyní už vím, že tato autorka je má krevní skupina. Odlehčené, s humorem popsané téma rozvodu, či spíše "léčení se" z jeho následků, o vtipné pasáže zde není nouze. Prostě parádní odpočinková kniha, u které se určitě nudit nebudete.

Luccina
16.06.2014 4 z 5

První knížka, kterou jsem od autorky četla.
Četla jsem jí v nemocnici a splnila co jsem očekávala.....příjemná nenáročná četba.....název pobavil i lékaře každý den při vizitě :-)

BUBINA1971
08.06.2013 4 z 5

Prima čtení.Moc se mi líbí spisovatelčin styl a humor.

hortenzie
07.01.2013 5 z 5

Ivanka Devátá nikdy nezklame. Kdo má rád její styl, ten se opět dobře pobaví.

giggle
18.12.2012 2 z 5

Souhlasím, že autorka má osobitý humor. A dodávám, že i osobitý styl psaní. Já jsem však čekala mnohem víc. Bohužel mě kniha nebavila, asi nejsem cílová věková skupina. Hlavní hrdince jsem nemohla věřit věk lehce přes 30.

Agatha
13.09.2012

Báječné, vtipné, chytré povídání. Tuto knížku si čtu pokaždé, když potřebuji vylepšit náladu.

Marika Vanova
03.08.2012 5 z 5

Ivanka Devátá má osobitý humor a tuto knihu jsem slupla jako malinu. Byla sladká a veselá.

sBety
19.05.2011 5 z 5

Já jsem se u toho kvýlela smíchy, přečetla jsem si to na doporučení maminky a nelituji...Paní Devátá má skvělý smysl pro humor

Sponka
30.11.-0001 3 z 5

Občas šplouch, ale že bych tuto knihu životně nutně potřebovala do sbírky, to vážně ne.