Lavička

Lavička https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466375/bmid_lavicka-Wqe-466375.png 4 65 23

Začína sa to na konci. Začína sa to na lavičke na kopci, kde sedí žena a čaká na muža. Pred desiatimi rokmi uzavreli dohodu, že na tej lavičke v ten deň buď ukončia svoj ľúbostný príbeh, ktorý sa ťahá tri desaťročia, alebo ho opäť začnú. Nikdy sa nemali stretnúť. Nikdy sa nemali zamilovať. No stalo sa, až kým ich na dlhý čas nerozdelila séria lží a nešťastných náhod. Dokážu Cat a Sam napraviť svoje chyby, odpustiť si klamstvá, vymazať roky medzitým? Naozaj sa dá znovu nájsť niečo dávno stratené?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Bench , 2020

Bobina74
14.04.2021 5 z 5

Nádherný příběh plný emocí, hloubky a lásky. Autorka píše lehkou rukou. Nenudí vás dlouhými nicneříkajícími popisy, ale jde rovnou k věci. Do románu se jí podařilo „nacpat“ několik desítek let hlavních protagonistů, takže je celkem jasné, že o zvraty ani důležité dynamické momenty nebude nouze. Chronologické vyprávění vás vede cestou neobyčejného setkání v hlubokém příběhu dvou lidí, jejichž city vás omámí kouzlem neopakovatelného okamžiku. Lidí, kteří se našli a ztratili a zase našli a pak znovu… Doporučuji!!! Více v recenzi od Kniha za knihou :-)

DominaCZ
07.04.2021 3 z 5

Mně ta lavka nic neříká. Asi proto, že je to z hlubokých osmdesátek? Nevím, asi, je to takové krapet buranské.
Nic se tam neděje, válej se kde se dá a to je nuda prostě.

Napřed pořád dokola, pak se odloučej, směřujou k sobě, nemaj v palici nic než sebe, pak žijou svý životy a pak už jen NE, SAME, TO NESMÍME. Tak o čem to teda celý je!? Aby to nakonec skončilo jak jinak než sluníčkově? Tyjo, moc romantický prostě.

Knižní střípky
12.03.2021 5 z 5

Neměla jsem žádná velká očekávání, ale dostala jsem knihu, která mi momentálně zlomila srdce. Byť jsem nečetla autorčinu předchozí knihu, hned po prvních pár stránkách, které byly v podstatě velice nenápadné a ničím nevyčnívající, se mě zmocnil takový zvláštní pocit, že mě ta kniha zasáhne. A to se opravdu stalo. LAVIČKA je kniha nejen o lásce, ale také o tom, že stačí málo a můžeme všechno ztratit. A pokud se někdo rozhodne, že vezme váš osud do svých rukou, ne vždy to může být k vašemu prospěchu.Jak se říká – cesta do pekla je dlážděná dobrými skutky. Je to krásný příběh a rozhodně to není žádná červená knihovna, toho se nebojte. Sama s Cat nešlo nemít rád, i se všemi jejich chybami si získali mé srdce. Mám takový pocit, že když teď budu míjet někde venku lavičku, vždy si vzpomenu.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

milostné romány romantika

Saskia Sarginson