Lavička

Začína sa to na konci. Začína sa to na lavičke na kopci, kde sedí žena a čaká na muža. Pred desiatimi rokmi uzavreli dohodu, že na tej lavičke v ten deň buď ukončia svoj ľúbostný príbeh, ktorý sa ťahá tri desaťročia, alebo ho opäť začnú. Nikdy sa nemali stretnúť. Nikdy sa nemali zamilovať. No stalo sa, až kým ich na dlhý čas nerozdelila séria lží a nešťastných náhod. Dokážu Cat a Sam napraviť svoje chyby, odpustiť si klamstvá, vymazať roky medzitým? Naozaj sa dá znovu nájsť niečo dávno stratené?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466375/big_lavicka-Wqe-466375.png 4.237

Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

The Bench, 2020

Kniha Lavička

MíšaS.

Nic co bych už nečetla někde jinde nebo neviděla ve filmu/seriálu. Škoda, mělo to potenciál...

Danago
23.10.2021

Ach jo, toto určitě nebyla knížka pro mě. Naprosto předvídatelné, bez nějakého zvratu nebo trochy napětí. Boužel u mě to nevyvolalo ani žádné emoce. S láskou Rosie nebyl ani film pro mě. Ne toto já opravdu nemůžu číst. Dočetla jsem to , pořád jsem čekala něco... Ono by se tam i něco našlo, ale to bylo zmíněno jen jako dokreslení děje. Sladké, červené, nudné.
Poselství laviček, které nám autorka přináší, já v ČR asi pochopit nedokážu už vůbec.
Za mě opravdu ne.
Dvě hvězdičky za ty drobné dějové zvraty, které aspoň trošilinku dodali knížce šťávu.

happy19
20.10.2021

V nenápadnosti je taková síla!
To je přesně tento případ!
A pak nemáte asi slova...
Čtivé,neokoukané,věčné,osudové...

„Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám.“

AlcaLou
09.10.2021

Kniha mne zaujala překrásnou obálkou a anotací, která slibovala trochu něco jiného mezi romantickými příběhy. A asi jsem od ní měla moc velké očekávání a nedostavil se ten pocit, že se mi zavrtá do srdce. Příběh měl potenciál, který nebyl dle mého úplně využitý. Byly pasáže, které jsem hltala a pasáže, u kterých jsem se trochu nudila. Samovi jsem stylem života úplne nějak neholdovala a co mě nejvíc mrzelo - měla jsem z knihy pocit, jako by se celá odehrávala v současnosti. Škoda, že si autorka nevyhrála s vykreslením doby, ve které se děj zrovna odehrával.
Ale i tak to bylo moc hezké čtení a knihu mohu doporučit.

KatkaHutyrová
25.09.2021

Kniha s nádhernou obálkou a ještě krásnějším příběhem.
Kniha o tom, že skutečnou lásku můžeme v životě potkat jen jednou. Ne vždy s ní ale můžeme být. Ne vždy si ji můžeme užít.

LAVIČKA pohladí po duši. Je to nevšední příběh o síle osudu, o lásce a o životě jako takovém. Knížka, která Vám rozlomí srdce a donutí Vás přemýšlet o tom, jestli a jak moc můžeme dění ve svém životě ovlivnit.

Čtivé a napsané neuvěřitelně krásně. Každá věta je jako pohlazení.

Šánka
28.08.2021

Krásná love story. Cat a Sam se poprvé potkali před 20 lety u jedné lavičky a věřte, že z toho byla láska na první pohled. A já jsem od prvních stránek věděla, že by se mi ten jejich příběh mohl líbit, taky že jo!
Příběh je vyprávěný zpětně z obou pohledů, od seznámení, poté co se jejich cesty rozchází, několikrát minou, opět spojí a rozejdou. Osud jim to rozhodně lehké nepřipravil a docela jim nepřál. V závěru si s námi autorka pěkně pohrála, až mi zatrnulo, ale ten epilog byl senzační.
Kdysi jsem od autorky četla Dvojčata, také se mi kniha líbila, ale tento příběh víc.

Prateri
20.06.2021

Žasla jsem nad tou láskou na první pohled. Zasáhla navždy srdce a navždy zůstala v mysli Cat i Sama. Jen ten život stále vytvářel nové překážky a oddaloval je od sebe. Láska zůstávala a čekala . . .
Skvělá četba.

bookcase
18.06.2021

Krásný příběh ve stylu knížky Kde končí duha (S láskou Rosie). Čekání na lásku a správný okamžik může být někdy hodně dlouhé.