Lásky a sňatky Habsburků

Lásky a sňatky Habsburků https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48200/bmid_lasky-a-snatky-habsburku-4yB-48200.jpg 4 28 7

Soukromý a milostný život Habsburků, skandály spojené s nerovnými sňatky a mimomanželskými vztahy.

Literatura faktu Historie
Vydáno: , Brána

Gott gebe, dass das Glück andauere , 1993

Booky84
12.02.2023 4 z 5

Zajímavá kniha s krátkými kapitolami a nejvíce jsem ocenila rodokmeny, díky kterým jsem se krásně orientovala a několik fotek je příjemný bonus.

Zelený.úval
16.07.2022 5 z 5

Oceňuji za každou kapitolou stručný rodokmen. Udržoval mě pořád v obraze. Také bylo zajímavé povídaní o méně známých Habsburcích.

Aranel15
30.03.2022 4 z 5

Kniha byla velmi zajímavá, ale trochu problém mi dělalo zařadit si jednotlivé postavy, abych se v nich nějak vyznala.

kachnat
22.02.2021 5 z 5

Moc dobře napsaná kniha, miluji historii a tohle je takový bonbonek... Navíc ji lze zařadit do čtenářské výzvy - 21 písmen - 13. Kniha, jejíž název se skládá z 21 písmen.

Standa24
30.10.2018 5 z 5

Knihu jsem poprvé četl před několika lety, a teď i vzhledem k výročí 100 let vzniku ČSR, jsem se k ní vrátil. Pokud máte rádi historii a chcete se dozvědět více o osobním životě a vztazích známých i méně známých členů habsbursko - lotrinského rodu, než znáte z hodin dějepisu nebo filmu, je tato knížka výbornou volbou.

Miky88
03.10.2014 5 z 5

Kniha je vhodná pro toho, kdo se zajímá o historii a k tomu ho zajímají nějaké ty perličky, co se v dějepise neučí. Moc dobře napsaná kniha.

maryzka
05.05.2012 5 z 5

tahle kniha se nedá číst k ní se musí člověk vracet, je to vhodný studijní material