S miliardářem v síti

S miliardářem v síti https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/513509/bmid_s-miliardarem-v-siti-6cQ-513509.jpg 4 223 223

Láska za všechny prachy série

Georgia Cummingsová nemá při seznamování moc štěstí a dnešní éra internetu jí v tom jinak nepomáhá. Ať se snaží utíkat seberychleji, pořád nemůže uniknout tomu prapodivnému alternativnímu vesmíru, v němž si muži myslí, že zaslání dickpicu plně nahrazuje úvodní seznamování a může se jít rovnou na věc. Ještě jeden další nevyžádaný rozkrok, a asi už na celé mužské pokolení navždy zanevře… Jeden muž jí ale nedá spát. Proč ji pronásledují divoké fantazie právě o něm? Kline Brooks představuje klasický prototyp miliardářského floutka – oblečení podle poslední módy, krátké tmavé vlasy, vypracované svaly, a k tomu vládne odzbrojujícím úsměvem, kterým hravě kosí davy žen. Až na to, že on takový vlastně není. Navíc by se jí jako své zaměstnankyně ze zásady nedotknul ani třímetrovou tyčí. A ona jeho také ne. Oba totiž jednají naprosto profesionálně. Jenže, jak už to bývá, jejich hormonům profesionalita ani společenská korektnost nic neříkají.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Tapping the Billionaire , 2016

pollyn
19.10.2023 2 z 5

Ze začátku to vypadalo slibně. On není klasickej milionář a ona běžná drobná fuchtlinka (jejich slovo), která hupsne šéfovi do postele. No ale pak někdo ty postavy úplně vyměnil a po pár stránkách se z toho stalo jedno velké klišé a čtenář jen čekal, kdy a jak se "to velké tajemství" provalí. Achjo. Někdo to tu srovnával s BAM sérií, ale je to spíš takovej chudej příbuznej ;)

Knihomolka_176
05.10.2023 1 z 5

(SPOILER) Tuhle knížku bych rozdělila na čtyři části:
1. Pozvání na rande, počáteční jiskření + seznamování s Ruckem.
2. Sex a sex.. jo a další sex.
3. Zápletka, která stála za prd a ani nebyla moc uvěřitelná.
4. Šťastný konec, kýčovitý až to bolelo.
Z těhle čtyř částí mě jakžtakž bavila ta první, i když i tam jsem si občas rvala vlasy.
A rozhodně nejmíň mě bavila druhá část, kterou tvořil prakticky jen sex - na milionu různých míst a v nejrůznějších polohách. Nejhorší ale nebyla četnost sexuálních scén, nýbrž jejich popisování. Myslela jsem si, že po tolika letech čtení zvládnu cokoli, ale věta: ,,Chci cítit, jak mi ta tvoje sličná frndička vymačká péro." byla už fakt za hranou toho, co dokážu snést.
Překlad stál za prd, postavy mě nebavily, bylo to příliš dlouhé a do čtení jsem se musela vyloženě nutit.
Tohle hodnotím jako velké zklamání.

Katebe
01.10.2023 4 z 5

Bohatý majitel firmy a ředitelka marketingu, dle mne uvěřitelný pár. Ve většině knih tohoto typu, jsou hlavní hrdinky za popelky. Tady to na mne tak nepůsobilo a o to víc se mi příběh líbil. Žádná láska na první pohled.

Georgia mi sedla. Chytrá, úspěšná žena, která si dokáže říct co chce. Za to Kline mi přišel jak z jiného světa. Jeho oslovení "bejby" mě vytáčelo po celou dobu. Jeho chování, nebo spíše mluva, mi vůbec neseděla k popisu muže na začátku knihy. Tedy k úspěšnému, bohatému muži, který si peníze vydělal díky svému mozku a chová se ve všech situacích profesionálně.
Nicméně krom zatajené záměny osob, neměl Kline žádnou špatnou vlastnost. Což opravdu uvěřitelné není. Plus nijaká zápletka a to už jsem musela dát jednu hvězdu dolů, přestože se příběh velmi dobře četl, byl příjemný a odpočinkový.

Verresa
28.09.2023 3 z 5

Nebylo to vůbec špatné čtení, ale chyběla mi tam nějaká větší akce. Od začátku si padli do oka a šlo to jak na drátkách. Romantická kniha pro lehčí čtení, vtipné, ale nenadchne.

petusska01
27.09.2023 4 z 5

No, tejto knihe môžem vytknúť jedine to, že jej nie je čo vytknúť vlastne. Od začiatku až do konca je to dokonalý príbeh o dvoch dokonalých ľuďoch s dokonalými rodičmi a dokonalými priateľmi. Ešte ani ten zlý kocúr nebol vlastne zlý! Takže áno, komplikácie neboli, dráma sa nekonala, zápletka bola jasná od začiatku a ten koniec, omg, cukráreň! Ale dobre. Bolo to aj vtipné, aj sexi, chlapi sú tam sympatický, zloduch nie je nikto. Čiže taký dokonalý príbeh na odreagovanie po ťažkom dni, pričom netreba rozmýšľať, nevyvoláva veľké emócie, jednoduchý, príjemný, zatvoríš knihu (čítacku) a už nevieš o čom :) prečítam si aj druhý diel, ako sladká bodka večer to bude určite fajn.

Ála1968
15.09.2023 4 z 5

Bylo to takové sladké, romantické ,ale i vtipné.Jen se mi zdál děj hodně jednoduchý,jen menší zápletka a hned od začátku byli spolu bez větších komplikací.

Janulkaxxx
07.09.2023 1 z 5

Potřeboval někoho na večírek k vůli matce a najednou je z toho rande?
Šéf a zaměstnanec to by nikdy nešlo ..... a najednou za jeden večer je z toho lovestory?
Tahle kniha je od začátku o ničem. Zbytečné natahování děje myšlenkovými pochody už od poloviny knihy přeskakuju a těším se až se dostanu ke konci.

georginaa
05.09.2023 3 z 5

Za mých mladých časů místo psaní přes internet, jsme si psali psaníčka a můžu říct, že to bylo kouzelné. Žádné schovávání se za jinou identitu, měli jsme různé skrýše, kam jsme lístky dávali a některé mám dodnes na památku. Proto mi přijde smutné, že se lidi nescházejí, dávají fotky jakékoliv a kohokoliv, místo aby se přiznali a hlavně nechápu jak se můžou svěřovat se svými tajemstvími s úplně cizími lidmi a těm blízkým kolem sebe se jim bojí cokoliv říct a tají vše tak pro vztahy důležité. Tento příběh je ukázka toho, jak vše se může vymknout kontrole, jak milné představy vznikají a když se konečně zamilují do sebe, tak tato realita jim ničí vztah, jelikož věřili v něco, co ani nevzniklo. Dlouho jsem se musela začíst, aby mě to chytlo a musím říct, že jsem docela i zklamaná. Nic závratného se neděje, jen zklamání nad chováním protagonistů a ani sex to nezachrání.

Katy_vKnihách
31.08.2023 3 z 5

Mám pocit, že někde existuje předloha pro tento typ knih. Jedině to je důvod toho, že každá kniha v tomto žánru se jeví úplně stejně. Originalita tomu totiž opravdu hodně chyběla. A já měla hodně velký problém druhou půlku vůbec dočíst. Neskutečně předvídatelné, to co už bylo tisíckrát napsáno. Tohle už člověka prostě neumí zaujmout, a do čtení se pak musí nutit. Na můj vkus velice sladké a ničím se neodlišující. Bohužel, za mě další knihy v této sérii už ne!

alzbeta4340
23.08.2023 4 z 5

V knize je přehnané množství intimních scén a je poznat, že většina slouží jen k natažení děje. Jinak je to ale příjemná a klidná romantika se zajímavou (mini)zápletkou týkající se záměny osob na sociální síti.
Hodnotím zaslouženými 4*.

LenRan
23.08.2023 1 z 5

Po hodně dlouhé době jsem nedočetla knížku. Je to tak strašně nudný a nezábavný, že se raději vrhnu na něco jiného, než marnit čas tímto. Není to vyloženě odpad, ale je to tak neoriginálně a nudně napsáno, že jsem se do čtení musela nutit, takže to vzdávám.

MAU256
21.08.2023 3 z 5

V knize se mi líbilo jejich dopisování, jaká byla jejich první pusa a co následovalo. Musím říci, že jsem se přistihla, že se dosti často uculuji. A že jejich jiskra přeskočila sakra rychle? No, je vidět, že každý to má trochu jinak. Kniha se mi líbila, ale něco jako by v ní unikalo, jako bych jejich příběhu úplně nemohla uvěřit, ale i tak jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Trošku mi připomínala knihu: Láska naslepo.

Zomy
20.08.2023 3 z 5

Tak tohle jsem četla děsně dlouho a neuměla jsem se prokousat ke konci. Je to stejné jako vždycky, oba jsou krásní a sebevědomí a je to láska jako trám, ale přesto mě to nedokázalo oslovit, chemii jsem tam necítila. Možná jsem to četla ve špatnou dobu, ale tentokrát mě to nebavilo.

Evitsa
20.08.2023 5 z 5

Me tedy knížka bavila od samého začátku a smála jsem se až dokonce.
A že se na sebe začali koukat po několika letech jinak? To se stává úplně normálně
Hlavně v knize je krásně zachycena jejich laska a úplně ji cítíte a i tu upřímnost v jejich srdcích.
Za mě super kniha a moc se těším na 2dil.
Myslím si, ze by bylo fajn brát knihu a její dej jak je a neocekavat jak by to mělo být, protože pak ty knihy budou všechny stejné!

Eclaire
19.08.2023 3 z 5

Statečně jsem zlomila stranu 266, ale s velkým přemáháním. Dál už ani stránku.

V tomto žánru se občas člověk nechá zlákat recenzí, vysokým hodnocením, obálkou. . .

Jediné pozitivum vidím v tom, že jdete dobrovolně spát v rozumný čas a nedočítáte poslední stránky ve 3 ráno.

JanickaP
18.08.2023 5 z 5

Musim souhlasit s nazory, ze se do sebe hrdinove zamiluji za lusknuti prstů, aniz by o sobe predtim nejak extra vedeli ci po sobe pokukovali. To mi vadilo a chybela tam ta pocatecni jiskra, ktera pomalu doutna...tady byl okamžitě pozar :D. Ale jinak me knizka bavila. Nevadilo mi,ze je pomerne dlouha. Proc jsem dala vsechny *? Asi proto, ze mi ten pribeh nic nenarusovalo (zadna tragedie,zadrhel ci problem) a zkratka to plynulo. Navic jsem od zacatku Kline zboznovala, jeho vyjadrovani a lasku.

Elize
18.08.2023 3 z 5

Knížka byla pěkná, čtivá... ale taky trochu zklamání. Název i anotace svádí k tomu, že si čtenář myslí, že se hlavní hrdinové sblíží především ve virtuálním světě... nicméně toho dopisování bylo v knize opravdu žalostně málo... pár vyměněných zpráviček, které nešly ani do hloubky a ani o jednom z hlavních protagonistů nic nevypovídaly, spíše to byly takové rádoby vtipné hlášky. Kniha je napsaná čtivě, takže čtenáři nemusí až tolik vadit, že čte o běžném životě hlavních hrdinů... nicméně je zde poměrně dost pasáží zdlouhavých a nezajímavých. Celá kniha je především o tom, jak se vyvíjí dokonalý vztah... zápletka je víceméně umělá a především jasná už od třetí stránky. Nebylo to špatné, jen tomu podle mě trochu málo něco chybělo.

Ekniha.
18.08.2023 3 z 5

No kde začať.
Začiatok celkom super - vtipne vravím si jo to bude super a po pár stránkach BUM akoby niekto prepol prepínač, zrazu jeden pohľad na zadok a akože láska? Kde je nejaký začiatok?
Chémia nulová ani ťuk, proste nula- čakala som či predsa niečo ale hold nič
Kancelárske prostredie sľubovalo veľa ale k sakru kde ako zostalo?? Akože šéf a marketingová riaditeľka táto informácia ma stačiť???
všetko nejak uponáhľané bez chuti,bez chemie bez ničoho proste čítate ale nevnímate nič, všetko tak rychle bez obalu.. vášeň napätie kde to mám?!
Ale musím uznať niekedy to malo vtipné časti a začalo to miestami chytať grady ved predsa len dve identity a potom zase boom frnda broskvička fuchtlinka jezisi spomenutá toľkokrát že mi krútilo obočím.. a to tieto výrazy nejak neregistrujem ale tu iná káva
Tu idem proste proti prúdu keď vidím všetky nadšene reakcie okolo sa pýtam či som čítala rovnakú knihu

Kris204
18.08.2023 2 z 5

(SPOILER) Tahle knížka mě zklamala. Ano, občas byla vtipná, ale hlavní hrdinové měnili názory bez jakýchkoliv důvodů (vnímání sebe navzájem jako šéfa-zaměstnankyni) a bum, vlastně bez důvodu se najednou hrozně zbožňují a přitahují. Celý příběh byl zbytečně natažený, konec nedával moc smysl.

jana7289
16.08.2023 2 z 5

Nechápu, jak to může mít tak vysoké hodnocení. Musím říct, že při vší reklamě jsem byla docela natěšená, ale toto bylo naprosté zklamání (a to bylo snad naposledy, co jsem podlehla reklamě). Zápletka byla naprosto trapná a mezi hl. hrdiny mi chyběla jakákoli chemie. A vedlejší postavy? Tak u nich jsem nepochopila, proč tam vlastně byly, protože mi všechny přišly unylé (včetně kocoura). Rozhodně si musím napravit chuť něčím propracovanějším.

Max Monroe
americká