Láska z deníku

Láska z deníku https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378003/bmid_laska-z-deniku-cku-378003.jpg 4 211 71

Emily se po rozvodu vypraví na místo, které v dětství nejvíc milovala – na kouzelný ostrov Bainbridge, kde žije její svérázná teta Bee. Představa klidné dovolené se rozplyne v nenávratnu, když potká pohledného souseda své tety Jacka a vzápětí narazí na svou dávnou lásku Grega. Emily je oběma muži okouzlena, problém ale je, že neví, kterým víc. Pak však v tetině domě objeví starý červený deník, jehož četba ji úplně pohltí – vypráví milostný příběh ženy, která na ostrově před časem žila. Je možné, že se deník k Emily nedostal pouhou náhodou? A jak souvisí s jedním z mužů? Jedno je jisté – díky němu Emily pochopí, kam skutečně patří.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Violets of March , 2011

knihovnička007
11.09.2018 5 z 5

Od knihy jsem nic nečekala, jen jsem si chtěla odpočinout...
Kniha mne velmi překvapila, moc se mi líbila. Dva moc hezké příběhy ze dvou různých časových linek.
Byla jsem vtáhnutá do děje, našla jsem si i ostrůvek a okukovala mapu a uvažovala jsem, kde bydlel Jack, Henry a Bee...

Helena431
27.08.2018 5 z 5

Krásný a dojemný příběh o velké lásce .Doporučuji všem romantikům

attila1
23.08.2018 5 z 5

Moc pěkný a dojemný příběh.Určitě se k deníku ještě v budoucnu vrátím.

Denčaa
14.08.2018 4 z 5

Nad touto novou edicí Srdcovky jsem byla trochu obezřetná, jelikož mi obálka avizovala, že může jít o hodně těžkou slaďárnu. (Byť jsou opravdu nádherné.) A jak krásné překvapení bylo, když se z toho vyklubalo hodnotné čtení (teda aspoň pro mě). Zkrátka příběh, který psal sám život. Musím také přiznat, že mě mnohem víc zajímal příběh z minulosti než ten současný. Dějová linka je reálná, neteče jako med. Atmosféra knihy vám navozuje pocit, jako byste byli přímo na ostrově Bainbridge, vdechovali slaný vzduch a brodili se pískem. Asi ani jedna postava v příběhu mi nebyla nesympatická, což se mnohdy nestává. K tomu je pěkné, že můžete fandit hned několika romantickým duším, mezi kterýma kvete láska, jak v minulosti, tak současnosti. Hodně doufám, že toto nebyla poslední kniha od Sarah Jio, kterou si přečtu. Více na: https://www.instagram.com/knizni_dilna/

Arianne
06.08.2018 5 z 5

Moc krásný příběh plný tajemné atmosféry, poklidný ostrov nám konejší nervy, zatímco Estheřin příběh v deníku je tak silný, že by si čtenář okousal nehty. I během odhalování vlastní historie je možné najít tu pravou lásku a hlavně neopakovat staré chyby. Ti, co si nesou svou karmickou zátěž, budou potřebovat pomoc dalších generací, aby jejich dluh vyrovnala.

Mischone
02.08.2018 5 z 5

Příběh vás doslova pohltí, chytí za srdce a nechá napjaté do samotného konce. Životní osudy hrdinů nejsou nudné, všední a ani budoucnost není předvídatelná. Říká se, že pěkný román se čte u kávy, ale tu budete mít stejně studenou jak se začtete. Kniha mě bavila od začátku do konce a proložení vzpomínek z deníku je příjemným zpestřením. Líbilo se mi, že to nebyla žádná slaďárna, ale moc pěkný příběh.

Nikola995
18.07.2018 5 z 5

Děkuji za tuto knihu,děkuji,že jsem se k ní dostala. Jednoduše nádherný,dechberoucí příběh,u kterého oči nezůstaly suché..

tatafa
15.07.2018 5 z 5

Krásný, čtivý a odpočinkový román, kde se propojuje současnost s minulostí v romantickém prostředí malého ostrova. Ideální oddechovka na dovolenou, která se lehce čte a potěší každou romantickou duši a dokáže pohladit, rozesmát i dojmout. Vřele všem doporučuji :)

katst
10.07.2018 5 z 5

Milé letní čtení. Kniha zcela splnila má očekávání, naprosto mi sedla. Chystám se i na další knihy z edice Srdcovky, ty přebaly knihy jsou totiž fakt naprosto boží :-)

astra3
23.06.2018 5 z 5

Nejvíc mě zaujal příběh z minulosti. Byl to velmi smutný příběh. Co všechno se může stát z nedostatku komunikace.

ivousekk
13.06.2018 5 z 5

Série Srdcovky mě moc baví. V příběhu je opět veliká dávka romantiky, ale tentokrát i jedno hodně staré tajemství. A musím říct, že příběhu přidalo na atraktivitě. Nakonec mě rozuzlení příběhu z deníku Esther zajímalo víc, než to, jak to dopadne s Emily. Ve finále se vše až pohádkově propojilo, ale proč ne. I velké holky mají rády pohádky :-)