Láska z deníku

Láska z deníku https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378003/bmid_laska-z-deniku-cku-378003.jpg 4 211 71

Emily se po rozvodu vypraví na místo, které v dětství nejvíc milovala – na kouzelný ostrov Bainbridge, kde žije její svérázná teta Bee. Představa klidné dovolené se rozplyne v nenávratnu, když potká pohledného souseda své tety Jacka a vzápětí narazí na svou dávnou lásku Grega. Emily je oběma muži okouzlena, problém ale je, že neví, kterým víc. Pak však v tetině domě objeví starý červený deník, jehož četba ji úplně pohltí – vypráví milostný příběh ženy, která na ostrově před časem žila. Je možné, že se deník k Emily nedostal pouhou náhodou? A jak souvisí s jedním z mužů? Jedno je jisté – díky němu Emily pochopí, kam skutečně patří.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Violets of March , 2011

Tereyciiik
26.10.2020 5 z 5

Moc se líbilo, bylo to víc romantické, ale i tak super. Nemohla jsem se odtrhnout a vždycky jsem se moc těšila, az se k ní vrátím a konečně zjistím, jak to všechno je a jak to dopadne. Další pěkná "SRDCOVKA"

yonda
14.10.2020 5 z 5

Asi jsem tuto knihu četla ve správný čas, ale mně se prostě líbila. Hlavní i vedlejší příběh z minulosti mě vtáhly a na konci jsem byla prostě zvědavá, jak to dopadne.

LaBobule
08.09.2020 4 z 5

Krasna nenarocna knizka o lasce a rodinnem tajemstvi. Cetla se lehce. Bohuzel mne to prilis nezasahlo, nebyla to takova wau knih co si budu pamatovat i za nekolik mesicu. Presto stoji za precteni, v lete na dovolene ideal.

Aaloha
04.09.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka, hezky se četla. Bála jsem se, aby nebyl příběh přeslazený, ale nebyl. Víc se tam odehrávalo odhalování rodinného tajemství, což mě bavilo, něž romantika. Stojí za přečtení.

hasič
03.08.2020 4 z 5

Krásný příběh.

NikolaSkop
29.07.2020 4 z 5

Vážně zajímavá oddechovka. Celý příběh mě bavil a mile překvapil. :) Doporucuji .

katallinka
13.07.2020 4 z 5

Nádherný román, který je naprosto dokonalý na léto, jako příjemná oddychovka.

Byxy123
13.07.2020 4 z 5

Sice nejsem příznivcem románů, ale tento mě vážně pohltil. Sice v půlce mě to trochu přestalo bavit, ale pak se to zase rozjelo a jelo to až do konce knihy. Líbilo se mi, jak se překrývala současnost s minulostí. :) Doporučuji. :)

majuska88
07.06.2020 5 z 5

Příběh knihy mě okouzlil, četla jsem jedním dechem a na konci kniky ukáply slzy.

jarmila7388
22.04.2020 2 z 5

Hezká odechovka myslela jsem,že to bude víc romantické,ale bylo to dost zapletené.Dá se to číst.

Martinaa24
12.02.2020 4 z 5

Krásná čtivá kniha plná tajemství a náhod

krevetka79
30.01.2020 5 z 5

Příjemná oddechovka, která se hezky četla. V příběhu se prolíná přítomnost s minulostí ukrytou v deníku.

Irsaf
05.01.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila...
Četla jsem s napětím o dávném tajemství v rodině a u přátel...

peitho.1
25.08.2019 4 z 5

V této knize je vše, co mám ráda, rodinné tajemství, prolínání minulosti se současností a romance, takže bych měla být nadšená, ale jako celek to pro mě bohužel moc nefungovalo.
Nic mě nenutilo číst dál, často jsem se musela do čtení nutit, děj šel moc po povrchu a do hloubky se dostal jen zřídka. Navíc mi dost často nedávalo smysl chování některých postav a závěr byl úplně zklamáním, i když jsem celou dobu tušila, kam to směřuje, tak jsem doufala, že se mýlím, ale bohužel ne...
Váhala jsem mezi 3 a 4 *, nakonec dávám 4 za krásnou obálku, ale nadšení se bohužel nekonalo.

Falda
23.08.2019 4 z 5

Začátek byl takový hodně průměrný a chtěla jsem knihu odložit... nakonec jsem si řekla, že jí dám ještě šanci a nelituji. Zhruba od poloviny
knihy se příběh neskutečně rozjel a začal být super. Toto jsem teda nečekala a byla jsem mile překvapena. Původně to měly být jen tři hvězdičky, ale za to finále dávám čtyři ????

Miretti
26.07.2019 3 z 5

Pro mě byla kniha bohužel jen průměrnou oddychovkou. Ač mám ráda tajemství, staré deníky a Emily mi byla sympatická, příběh mě vůbec nechytl a neoslovil, byl pro mě těžko uvěřitelný , pochopitelný a těžkopádný. Přesto psáno hezky, na dovolenou jako dělané.

pip11
23.07.2019 5 z 5

Krásné vyprávění o rodinném tajemství, odpuštění a druhé šanci. Kniha se mi líbila, byl to příjemný a čtivý příběh.

cukrovka
22.07.2019 4 z 5

Příjemný a čtivý příběh. Hodně mě zaujalo deníkové vyprávění. I když na můj vkus to bylo dost překombinované.

PetiJelinkova
17.07.2019 5 z 5

Krásný, čtivý příběh plný romantiky, který mě dokázal vtáhnout do děje a prožívat příběh s hrdiny jak z minulosti, tak z přítomnosti. Možná mě o trošku víc zajímal příběh z deníku Esther než to, jak to celé dopadne s Emily.
A obálka knihy je naprosto krásná :)

prcek19
15.07.2019 3 z 5