Láska s Liamem

Láska s Liamem https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518095/bmid_laska-s-liamem-hOl-518095.jpeg 4 150 150

Vested Interest: ABC Corp. série

Liam Callaghan je se svým životem spokojený. Má úspěšný byznys i milující rodinu a zdánlivě mu nic nechybí. Pak ho ale pomoc bratrovi zavede k Paige, svobodné matce malé dcerky, a okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Paige bydlí v domku s kamarádkou Beth, kterou už znáte z předchozího dílu série, v němž prožívá lásku s Liamovým bratrem Ronanem. Po předchozích zkušenostech s muži nemá Paige na vztah ani pomyšlení, ale k Liamovi ji to táhne. I když po něm její duše touží, může věřit jeho slovům? V sázce je však víc než jen její vlastní srdce. Musí totiž myslet především na svou dceru, která není zdravá. Podaří se Liamovi Paige přesvědčit, že láska umí překonat všechny potíže – a dokonce i minulost? Láska s Liamem od Melanie Moreland je třetí knihou nové série Vested Interest: ABC Corp..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Loved by Liam , 2021

Nermal
11.07.2023 4 z 5

Žádná velká zápletka sice v této jednohubce není, ale nechybí tu opět láska a soudržnost rodiny. O tom si přece rádi čteme a Melanie umí dobře psát, takže stránky jen frčí. Malá Lucy byla kouzelná.
Následující díl slibuje příběh Avy, která je přece jen trochu komplikovanější bytost, a tak se dá očekávat delší a propracovanější příběh.

georginaa
10.07.2023 5 z 5

Konečně se dostalo i na Liama, rodina se rozrůstá, vše zapadlo jak má a i když se dost opakovalo z druhého dílu, vůbec to nebylo na škodu. Alespoň si člověk připomněl jak to bylo. Jen asi byla škoda tak rychlého závěru, po deseti letech, po pěti letech, mohlo se to trochu ještě rozvinout. Jejich děti byli pěkní rošťáci a mohlo tam být víc okamžiků jak vyrůstali a co prováděli. Přineslo by to větší hodnotu příběhu, aby tam bylo něco navíc a nevznikla z toho taková slaďárna.

terikus
08.07.2023 5 z 5

Krásný příběh, překvapilo mě, že se tam nestal žádný extra zvrat a všechno se dělo tak nějak rychle. Prostě fajn nenáročná oddychovka.

AliceTief
07.07.2023 5 z 5

Krásná pohádka, autorka krásně jednoduše píše. Není to sice nikterak akční, ale za to pohodová oddychovka, navíc celkem krátká. Tuhle rodinku prostě nejde nemilovat.

Verresa
05.07.2023 3 z 5

Nebyla to vůbec špatná kniha, ale přišlo mi to všechno hrozně moc uspěchané a takové nijaké, žádné velké zvraty, prostě nic. Snad další kniha bude jako ty předchozí.

dikyna
28.06.2023 3 z 5

Nebylo to špatné,ale je škoda,že se všechno podstatné dozvíte už v knize Ronanovo srdce. Jen klasická romantika,žádná zápletka tu není.

tatafa
19.06.2023 3 z 5

Láska s Liamem je naprosto ukázkový příklad odpočinkového příběhu z "červené knihovny", ve kterém se potkají dva lidi, na první pohled se do sebe zamilují a od té chvíle se v knížce defacto nic neděje...

Román se velice příjemně čte a čtenáře snadno vtáhne do děje.

Příběh lze pochválit za otevření velice citlivého a aktuálního tématu, kterým je výchova a život (nejen) s dítětem s postižením. Zároveň z celého příběhu na dálku sálá, jak důležitá, potřebná a úžasná je síla rodiny, a to nejen té pokrevní.

Románu lze vyčíst řadu klišé, generalizací, stereotypů, a také extrémní předvídatelnost děje. Zároveň v příběhu chybí jakákoliv krize, větší nedorozumění ... prostě cokoliv, co by trochu zajiskřilo a oživilo děj.

Osobně musím říci, že pro mne tahle knížka byla hodně velkým zklamáním. Samotný příběh Liama a Paige je krásný a zajímavě napsaný, takže rozhodně stojí za přečtení.

Bohužel však autorka celý příběh odvyprávěla už v knize Ronanovo srdce, takže se v tomto románu čtenář nedozví téměř nic nového, jen si zopakuje řadu scén z minulé knihy, případně zjistí, jak je vnímal Liam a Paige.

Knížka lze doporučit všem romantickým duším, které mají rády romány od Melanie Moreland.

Román hodnotím 3/5 a myslím si, že pokud jste četli Ronanovo srdce, tak není vůbec nutné číst i tuto knížku ...

kristyna9911
17.06.2023 3 z 5

Nebylo to špatné

Paja1709
16.06.2023

Myslím že Melanie to umí líp. To bylo takové rychle ,odflaknute. Ale i tak se těším na další díl a doufám, že bude stejně dobrý jako předchozí díly.

pacinka
15.06.2023 3 z 5

Jsem zklamaná. Tahle kniha byla opravdu jen jednohubka, obsah velmi pěkný, předvídatelný, ale pro mně bez žádných zvratů prostě jen popsán příběh jedné lásky. Přitom příběh měl velký potenciál, bylo to klouzání po povrchu. Mám hochy z BAM i z ABC Corp ráda, baví mně sledovat tu propojenost velké rodiny, ale toto mi přišlo od autorky napsáno rychlým perem, honem honem ať vyjde další díl. Doufám, že Ava bude už ve kvalitě v jaké jsem od autorky zvyklá. I přesto potěšilo.

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley