Seznam skandálních snů

Seznam skandálních snů https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116962/bmid_seznam-skandalnich-snu-v4T-116962.jpg 5 337 85

Láska podle čísel série

První kniha ze série historických romancí nové autorky. Žádná skutečná dáma nekouří doutníky, nejezdí obkročmo, nestřílí z pistole a nepije skotskou. Lady Calpurnia Hartwellová ta pravidla dodržovala celý svůj život. Poslušnost a vychování z ní udělaly v osmadvaceti letech starou pannu. Ale když se zasnoubí její mladší sestra, má toho Callie právě tak dost. Sepíše seznam tajných snů, kterými by se dáma chlubit nemohla, a ihned si začne plnit první z nich: políbit markýze Ralstona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Nine Rules to Break When Romancing a Rake , 2010

Drobi
01.12.2019 5 z 5

Oddychove cteni, kdyz je potreba si vycistit hlavu. Pobrecela sem si, zasmala se a uzila si to. Krasne čtení

Eliot30
28.11.2019 5 z 5

Nádherný příběh. Byla jsem nadšená a napjatá až do konce.

petraj30
26.11.2019 5 z 5

Celkem mě zarážel počet stránek. Říkala jsem si, že to budu číst 2 dny, ale byla jsem velmi mile překvapená, četlo se to samo, nebylo tam nic navíc.
Opět se zde setkáváme s hrdinkou, která nemá obličej a postavu jako za žurnálu, ale je to prostě obyčejně neobyčejná dívka. Sice mě svým chováním ze začátku štvala, ale ve společnosti Gabriela se z ní stával úplně jiný člověk, totéž platilo i v opačném případě. Z Gabriela se stal člověk s velkým srdcem.:-)
Byl to kouzelný příběh a já jsem opět uchvácená. Velmi se těším na další pokračování a doufám, že se opět setkám s hrdiny tohoto dílu.
Obrovská škoda, že nemůžu dát víc hvězdiček. Překrásné. Doporučuji!

Petra-1
09.11.2019 4 z 5

Kniha se dobře a rychle čte. Pěkná kniha, ale něco mi při čtení chybělo.

ladyKristyn
15.09.2019 5 z 5

Moc se mi líbil tento první díl, uvidíme na pokračování.

Kami97
08.07.2019 5 z 5

Prvních asi 100 stránek mě nějak zvlášť nebavilo, ale poté se děj pořádně rozjel a já si užívala každou stránku. Nakonec to bylo opravdu krásný počtení a ke knize se ráda někdy vrátím.

Ana72154
15.02.2019 4 z 5

Kniha mě zezačátku moc nezaujala, ale poté jsem se od ní nemohla odtrhnout a kdykoliv jsem měla čas, byť jsem třeba přečetla jenom 5 stránek v autobuse při cestě do práce. Což ovšem byl problém, když jsem četla některé pasáže, při kterých jsem se musela červenat nebo usmívat a ostatní lidé na mě pak koukali divně.

jitka7
19.09.2018 4 z 5

Wow... nejdřív jsem si říkala, ježiši, tolik stránek o historickém románu, no to jsem zvědavá. A byla to bomba. Vůbec jsem se nenudila. Callie byla úžasná, chytrá, vtipná, ironická... naprosto mě její postava uchvátila. Stoický Ralston to samé. První román, kde byli skvěle popsané erotické scény, to jsem ani nečekala, byla jsem příjemně překvapena. Doporučuji, teď se chystám na další díl. A strašně by mě zajímal příběh Caliina bratra :)

Drobi
10.08.2018 5 z 5

Jednim dechem. Nadhera. Zaplesalo me srdce. Slza ukapla

Evka27
21.07.2018 5 z 5

Ani jsem nečekala, že se mi tato kniha tak zalíbí. A za ty krásné erotické pasáže musím dát plný počet.

Maruš.D
06.07.2018 5 z 5

Wow, wow, woow.. nečekala jsem tak dobrý příběh, ale dostala jsem mnohem víc. Kniha byla plná vásně, skvělích postav a občas i nepředvídatelnosti. Pocity ve mne bouřily a nemohla jsem přestat číst. Po celou dobu čtení jsem měla z Gabriela svíravý pocit v hrudi, zamilovala jsem se a už se nemohu dočkat na další díl! Postava Callie která měla smysl pro dobrodružství a i přes svou výchovu byla schopná podtupovat věci ze svého seznamu, byla obdivuhodná. Chápeme její nejistotu, co se vlastního těla týče a nedůvěru sama v sebe. O to víc jsem si ji zamilovala. Nejde jinak než vřele doporučujit :-))

zinon
18.06.2018 5 z 5

Tak to bylo vážně dost dobré :) Toto byla moje první kniha od této autorky a musím říct, že tak skvělé počtení jsem nečekala. Krásně čtivé, zábavné, líbil se mi smysl pro humor. Řekla bych, že se rozhodně řadí mezi nejlepší tohoto žánru...a že jsem toto přečetla už hodně .)

Manyna
07.11.2017 3 z 5

Totální červená knihovna, která se lehce čte. Kniha je nabitá erotičnem a hledáním vlastního já. Jako jednohubka o víkendu, kdy chcete absolutně vypustit je to ideální.

Lembac
03.11.2017 5 z 5

Je to klasický romantický příběh o staropanenské čekance, která nakonec uloví krásného a hříšného markýze, který by si jí, nebýt "seznamu", asi vůbec nevšiml. Hned první bod na soupisu snů zavádí Callie přímo do jámy lvové - tedy do Gabrielovy ložnice - kde si chce na svém idolu vymoct vášnivý polibek. Odvaha se jí tedy upřít nedá. I další body na seznamu vyžadují velkou dávku odhodlání a umíněnosti.
Děj knížky sice není extra originální, ale je čtivý a místy i humorný.

účetní
19.07.2017 5 z 5

Naprosto úžasná a nádherná kniha, krásně napsaná. V knize jsou vtipné scény, inteligentní dialogy, krásná erotika, každá strana knihy byla dokonalá romantika. Gabriel se mi líbil a moc, bylo na něm něco nesmírně podmanivého, vyjádřeno slovy Callie, ta se mi také moc líbila, ze začátku mi jí bylo líto, asi to na sebevědomí moc nepřidalo, když vám upřímné tetičky a jiné matróny neustále předhazovaly, že jste stará panna a nikoho nezajímáte, ale temperamentní a citlivá Callie se předsudkům odvážně postavila. Také všechny ostatní postavy byly moc sympatické - Mariana, Juliana a Nick s Benedickem. Tuto knihu řadím k naprosté špičce tohoto žánru a přirovnala bych ji k top knihám L. Kleypas. Jen nechápu, že vydavatelství nevydalo další díly údajně snad z důvodu nízké prodejnosti ?!? Pěkný přebal a dobrý překlad. Za mě pro tuto knihu 5 hvězdiček je málo.

michaela8804
09.04.2017 5 z 5

Po dlouhé době jsme se opět začetla do historického románu a musím říct, že jsem se skvěle bavila. Vtipné scénky, vtipné hlášky, hezký příběh, super erotické scény, moc povedené. Autorka opět nezklamala.

padajicidvere
27.10.2016 4 z 5

Četla jsem příběh několikrát a nikdy mě neomrzí, stejně tak jako Pýcha a předsudek nebo Deset polibků. Knihu vždy přečtu jedním dechem a jen doufám, že vše skončí, tak jak má.

cecetka
09.09.2016 4 z 5

Zpocatku jsem mela pocit, ze jsem se spletla ve vyberu. Pripadalo mi to jako cteni pro nactilete. Nakonec z toho byl prijemny romanticky pribeh s predvidatelnym koncem. Hvezdicku navic jsem pridala za pekne popsane eroticke chvilky :)

helenkan
01.07.2016

Prima oddechové počteníčko.

Meridea
29.06.2016 5 z 5

Po dlouhé době kniha, kterou přečtete jedním dechem a ani se nenudíte. Moc hezky napsané.

Anglie 19. století romance

Sarah MacLean